День відкритих дверей на факультеті тваринництва та водних біоресурсів
День відкритих дверей на факультеті тваринництва та водних біоресурсів
13 листопада 2023 року
У рамках проведення «День відкритих дверей у Національному університеті біоресурсів і природокористування», на факультет тваринництва та водних біоресурсів завітало більше 150 випускників загальноосвітніх шкіл, гімназій та ліцеїв Києва і Київської області в очному форматі, а також ряд шкіл України долучилися в дистанційному форматі.
З вітальним відеозверненням до гостей, які зібралися в ошатній залі 1 навчального корпусу, звернувся ректор університету – академік Ніколаєнко Станіслав Миколайович, який ознайомив присутніх із 125-літньою історією славетного Національного університету біоресурсів та природокористування України, сучасними здобутками у розбудові матеріально-технічної бази та світовому визнанні.
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u101/tvb_9-1.jpg)
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u101/tvb_9-2.jpg)
Від ректорату до запрошених гостей звернулася начальник навчально-методичного відділу Лариса Кліх, вона розповіла потенційним абітурієнтам, що в університеті навчання здійснюється в сучасних лабораторіях, де студенти мають змогу набувати реальні практичні навички та бути затребуваними на виробництві.
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u101/tvb_9-5.jpg)
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u101/tvb_9-3.jpg)
Також гостям заходу були представлені кафедри фізичного виховання, культурології та військова.
Детальну презентацію факультету тваринництва та водних біоресурсів представив його очільник – Руслан Кононенко. Він у своєму виступі розповів про структуру факультету, його кадровий потенціал, спеціальності за якими здійснюється підготовка фахівців, матеріально-технічну базу та про можливості міжнародного стажування і перспективи подальшого працевлаштування.
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u101/tvb_9-6.jpg)
Руслан Володимирович наголосив, що сьогодні наш Університет і факультет є флагманом серед інших університетів країни, студенти, які в нас навчаються найкращі, а щоб бути такими потрібно ставити високі вимоги до себе, постійно вчитися і самовдосконалюватися. Випускники факультету у більшості випадків є успішними людьми, тому кожен хто пов’язує своє майбутнє з навчанням у нашому університеті може стати видатною особистістю, але для цього потрібно лише одне – вчитися і працювати над собою.
Потому учнів ознайомили з матеріально-технічною базою факультету. Майбутніх студентів вразили сучасні лекційні аудиторії, навчальні лабораторії, комп’ютерні класи, Центр водних біоресурсів, Голосіївська навчально-дослідна пасіка, лабораторії конярства, молока і м’яса, виставочні павільйони сучасного технологічного обладнання у свинарстві та птахівництві та багато інших.
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u101/tvb_9-8.jpg)
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u101/tvb_9-9.jpg)
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u101/tvb_9-10.jpg)
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u101/tvb_9-11.jpg)
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u101/tvb_9-15.jpg)
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u101/tvb_9-13.jpg)
По завершенні заходу, гості заходу щиро дякували організаторам за можливість ознайомитися з провідним університетом країни, вони були приємно вражені сучасним оснащенням лабораторій та затишною територією Голосієво, серцем якого є НУБіП України.
Тож бажаємо випускним успішно завершити навчання та скласти мультипредметний тест під мирним небом, і чекаємо на зустріч з ними вже у студентських лавах факультету тваринництва та водних біоресурсів.
НАВЧАЄМОСЬ ЗАДЛЯ ПЕРЕМОГИ!
СЛАВА УКРАЇНІ – ГЕРОЯМ СЛАВА!
Василь БОЧКОВ,
заступник декана факультету
тваринництва та водних біоресурсів