Потужне патріотичне дійство на кафедрі військової підготовки НУБіП України

21 жовтня 2023 року
  20 жовтня на катедрі військової підготовки НУБіП України відбулося вшанування Захисників України всіх часів та свято військово-патріотичної пісні. Дійство організовано разом з ННЦ виховної роботи і соціального розвитку НУБіП України за підтримки завідувача військової катедри полковника В. Шевчука.

  Відкриваючи урочистий захід, майор В. Шаповал представив майбутнім офіцерам заслуженого діяча мистецтв України, провідного фахівця ННЦ виховної роботи і соціального розвитку Володимира Гонського. Хто вони, захисники України, борці, які сторіччями виборювали її свободу? Бесіду про це В. Гонський провів із присутніми на святі курсантами НУБiП України, Бiлоцеркiвського аграрного ЗВО спираючись, зокрема, на Закон України «Про правовий статус та вшанування пам’яті борців за незалежність України у XX столітті». На екрані ожили лики визначних діячів українського державотворення та боротьби за її незалежність від козацьких часів, доби УНР до студентської революції на граніті, Євромайдану, активним учасником яких був В. Гонський, а також сьогоднішніх днів російсько-української війни.

  Потім під гітару В.В. Гонського лунали козацькі, стрілецькі, повстанські балади, романси та стройові марші. На завершення дійства В. Гонський подарував найактивнішим курсантам свої книги «Людина і нація. Час воїнів», відзначивши своє захоплення потужним патріотичним запалом курсантів. Навіть після формального закінчення свята присутні довго не розходилися й домовилися продовжити таке спілкування в майбутньому.

Слава Україні! Героям слава!!!

Сергій Михнюк
директор ННЦ виховної роботи і соціального розвитку

 

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook