Виїзні лабораторні заняття з технології виробництва молока та яловичини

19 жовтня 2023 року
  Практична підготовка студентів є надзвичайно важливою складової їх навчання. На факультеті тваринництва та водних біоресурсів для поліпшення рівня практичної підготовки здобувачів вищої освіти, окрім навчальних і виробничих практик, широко застосовують виїзні заняття, під час яких студенти мають змогу у виробничих умовах виконувати завдання передбачені навчальною програмою та отримувати навики необхідні для подальшої професійної діяльності.

  17 жовтня 2023 року викладачами кафедри технологій виробництва молока та яловичини, професором Василем Костенком і доцентом Дмитром Носевичем, було проведене виїзне заняття в умовах ферми ВП НУБіП України «Агрономічна дослідна станція». Заняття було проведено в межах програми дисципліни «Технологія виробництва молока та яловичини».

  Під час виїзного заняття професор Василь Іванович ознайомив студентів з перебігом технологічного процесу на фермі від народження телят до використання корів дійного стада, розповів про особливості утримання та годівлі телят і молодняку в різні періоди вирощування і корів залежно від періоду виробничого циклу. Особливу увагу акцентував на обладнанні приміщень для утримання тварин, засобах механізації, прийомах годівлі, контролі продуктивності та рубцевого травлення, а також раціональному виконанні робочих операцій з обслуговування та використання тварин.

 

  Доцент Дмитро Костянтинович провів заняття з оцінювання екстер’єру корів і технологічних ознак вим’я. Студенти, працюючи в парах самостійно визначали проміри тварин, оцінювали ознаки вимені згідно з чинними методиками та заповнювали форми племінного обліку.

  Виїзне заняття пройшло плідно і дуже інтенсивно. Викладачі отримали змогу доповнити теоретичні знання студентів практичною роботою в реальних виробничих умовах, а здобувачі вищої освіти в комплексі побачити цикл виробництва в молочному скотарстві та попрацювати з тваринами.

Тетяна Антонюк,
доцент кафедри технологій
виробництва молока та м’яса

 


Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook