У Бережанському фаховому коледжі оновлено лабораторію основ технології ремонту

6 жовтня 2023 року
  04 жовтня на агромеханічному відділенні Бережанського фахового коледжу відбулася репрезентація оновленої лабораторії основ технології ремонту, яка створена з метою покращення якості підготовки студентів. Із моменту заснування закладу освіти вона функціонувала, але щоразу потребувала модернізації відповідно то тих технологічних процесів, які відбувалися і відбуваються в галузі машинобудування та ремонту сільськогосподарської техніки. У лабораторії представлені стенди та прилади для діагностування та ремонту енергетичних машин та автомобільної техніки.

1
  На цю подію були запрошені керівництво коледжу, голови циклових комісій, викладачі циклової комісії інженерних та аграрних дисциплін і кафедри автомобільного транспорту. Оскільки ця лабораторія знаходиться у спільному користуванні з Бережанським агротехнічним інститутом, і до її оновлення долучалися й науково-педагогічні працівники та господарський підрозділ інституту, захід також відвідали декан агроінженерного факультету Олег ФЛЬОНЦ та викладачі кафедри прикладної механіки та технічного сервісу.

2

10111213141615

  Про особливості роботи лабораторії, кількість і тематику лабораторних робіт, які будуть у ній виконувати здобувачі освіти, поінформував її завідувач Ігор ФЛЬОНЦ. Ігор Володимирович представив присутнім технічні засоби навчання, плакати, нові слюсарні столи, оновлені парти та стільці, телевізор та фрезерно-гравіювальний стенд з ЧПУ. Висловив подяку керівництву закладу освіти за фінансову підтримку, завдяки якій якісно зробили ремонт приміщення, придбали нове чи відремонтували наявне навчальне обладнання, заступнику директора з адміністративно-господарської роботи за організаційну підтримку, майстрам виробничого навчання за виготовлення слюсарних столів і ремонту іншого обладнання. Подякував декану факультету, як представнику керівництва інституту за сприяння реалізації виконаних робіт, викладачам кафедри за інформаційну допомогу при виготовлені навчальних стендів.

4

  До присутніх звернулася директорка коледжу Світлана ПИЛИПИШИН, яка зазначила, що, попри важкий воєнний час у нашій державі, коледж продовжує реалізовувати стратегію свого розвитку, відкриваючи для студентів двері в сучасну лабораторію – місце, де освітній процес взаємодіятиме з науковими дослідженнями.

7

  Завідувач агромеханічного відділення нашого коледжу Ігор БУНЯК подякував за роботу усім причетним до такої події і наголосив на важливості даної лабораторії при акредитації освітньо-професійних та освітніх програм підготовки фахівців за рівнем фахового молодшого бакалавра й бакалавра.

6

38

  Декан агроінженерго факультету Олег ФЛЬОНЦ як представник керівництва інституту відзначив, що усі роботи виконані на високому рівні і оновлена лабораторія зможе забезпечити практичне навчання здобувачів освіти обох закладів. Побажав педагогічним та науково-педагогічним працівникам подальшої плідної співпраці щодо оновлення чи створення й інших спільних лабораторій. Микола КЛЕНДІЙ, Іван ЛОГУШ та Андрій ГРАБАР, викладачі кафедри прикладної механіки та технічного сервісу Бережанського агротехнічного інституту, поділилися своїми думками щодо удосконалення проведення лабораторних робіт у коледжі на перспективу навчання наших студентів за освітніми програмами бакалавра.

  Заступник директора з навчальної роботи Олег КАЛАТАЛО зазначив, що для якісного викладання студентам технічних дисциплін необхідно додатково встановити у цій лабораторії комп’ютер.

Бажаємо нашим студентам не втрачати жаги до знань, цікавих і результативних занять!

 
Ігор Фльонц,
завідувач лабораторії основ технології ремонту,
завідувач кафедри автомобільного транспорту

 

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook