Відповідальний секретар приймальної комісії Сергій Ковалевський: стартував останній тиждень прийому заяв до магістратури

14 серпня 2023 року

  Добігає кінця вступна кампанія 2023 року. Сьогодні стартував останній тиждень прийому заяв до магістратури. Про проміжні результати прийому документів від бажаючих здобути освітній ступінь «Магістр» саме в НУБіП ми поспілкувалися з відповідальним секретарем приймальної комісії Сергієм Ковалевським.

  • Всі ми розуміємо, що нинішня кампанія набору до магістратури непроста, адже проходить буквально в умовах воєнного стану…

— Але ми справляємося. На ранок 14 серпня вже прийняли від вступників до магістратури понад 4000 заяв, що майже на 200 заяв більше показника минулого року на відповідний період. Популярністю користуються магістерські освітні програми агрономія, агроінженерія, електроенергетика, електротехніка та електромеханіка, право, адміністративний менеджмент, нутриціологія.

  • Чи багато бажаючих навчатися в магістратурі НУБіП випускників інших закладів вищої освіти?

— Дійсно продовжити навчання у магістратурі саме нашого університету хочуть не лише володарі дипломів бакалавра, отриманого у НУБіП, але й інших вишів. Таких вступників наразі більше 1400. Така зацікавленість у наших магістерських програмах ще раз підкреслює їхню актуальність і затребуваність.
  І наприкінці ще раз нагадуємо: залишився тиждень, протягом якого ви ще встигаєте подати документи до магістратури НУБіП. Бажаючих завжди чекають у приймальній комісії, готові порадити і допомогти. Приходьте!

Ірина Кушніренко
 

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook