Ангеліна Михайлова: «Мій вибір – факультет ветеринарної медицини НУБіП України»

31 липня 2023 року
  Більшість випускників коледжів вже мали можливість переконатися у правильності вибору майбутньої професії, яка відповідає інтересам та стане частиною життя. Серед абітурієнтів, що є випускниками фахових коледжів очікуємо вмотивованих студентів.
  
  • Добрий день! Розкажіть будь ласка про себе.

— Мене звати Ангеліна, я проживаю в м. Бахмач Чернігівської області, закінчила Козелецький фаховий коледж ветеринарної медицини Білоцерківського національного аграрного університету, але своє навчання хочу продовжити саме в НУБіП.
 
  • Чому Ви вирішили стати лікарем ветеринарної медицини та звідки Ви дізнались про наш університет, а також безпосередньо про факультет ветеринарної медицини?

— Наш життєвий шлях в багатьох випадках залежить від того, з ким ми спілкуємося, хто є для нас прикладом, це не тільки батьки і й інші люди, які можуть стати взірцем, підримувати нас та опосередковано впливати на вибір майбутньої професії та закладу, в якому варто її здобувати. Якщо із вибором професії я визначилася ще при вступі до коледжу, в чому мене підтримали батьки, адже фах ветеринарного лікаря відкриває широке коло можливостей для майбутнього працевлаштування (клінічна практика, лабораторна робота, державна служба), то у виборі вищого навчального закладу на мій вибір вплинула куратор Адаменко Лідія Володимирівна, яка стала взірцем професійності та фаховості, а сама є вихованицею обраного мною університету та факультету.
  • Чи є у Вас домашні улюбленці?

— Так, в мене є мої прекрасні пухнастики: кішка Кнопа та собака Джек, яких я обожнюю та дуже люблю.
  • Які переваги для Вас має навчання на факультеті ветеринарної медицини НУБіП України?

— Мені імпонують перспективи фахової підготовки саме на факультеті ветеринарної медицини в НУБіП України, наявність сучасної матеріально-технічної бази та можливість практикувати в нових навчальних лабораторіях клінічних кафедр. Знаю, що випускники факультету затребувані на ринку праці.
  • Яке нині Ваше бачення свого майбутнього у професії, де б ви хотіли працювати, чим займатися?

— Здобуття фаху лікаря ветеринарної медицини відкриває широкі можливості, оскільки це ті лікарі, які забезпечують «здоров’я людства», від безпосередньої роботи з тваринами, чи то дрібними, чи сільськогосподарськими, до забезпечення здоров’я населення шляхом контролю продуктів тваринного походження, що здійснюють ветеринари у лабораторія чи у відповідних підрозділах державної служби. З огляду на сучасний стан, перед майбутніми фахівцями може виникнути безліч нових напрямів діяльності пов’язаних із розбудовою України.
  • Чи є у Вас хобі?

— У вільний час займаюсь творчістю. Також читаю літературу та займаюсь спортом.
  • Дякуємо Вам за розмову і бажаємо успіхів під час вступу! До зустрічі в ролі студентки нашого факультету!

 

Розмову провели
Ольга Якубчак, професор кафедри та
Галабурда Марія Алімівна,
доцент кафедри ветеринарної гігієни
ім. проф. А.К. Скороходька

 

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook