Студенти НУБіП України – призери Кубку України з пляжного футболу серед команд ЗВО

16 липня 2023 року
  З 9 по 13 липня на стадіоні «Гідропарк Арена» в Києві відбулися змагання Кубку України з пляжного футболу серед жіночих і чоловічих команд закладів вищої освіти, організовані Всеукраїнською футбольною асоціацією студентів та Комітетом з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України. Участь в змаганнях взяли команди вишів з 4 областей України.
  Команди грали впродовж чотирьох днів за коловою системою. Серед жінок у боротьбі зійшлися представниці Сумського державного університету, Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», Національного університету біоресурсів і природокористування України та Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
  Серед чоловічих команд за кубок переможця змагалися студенти Національного університету харчових технологій, Національного університету біоресурсів і природокористування України, Національної академії внутрішніх справ та Сумського державного університету.
  Кожна з ігор як серед дівчат, так і серед чоловіків була насиченою цікавими ігровими моментами, емоціями і боротьбою до останньої хвилини гри. За результатами зіграних матчів жіноча збірна НУБіП України посіла третє місце, а чоловіча – виборола срібло.
  Олег Сіренко (гуманітарно-педагогічний ф-т, спеціальність «Фізична культура і спорт») отримав відзнаку «Кращий бомбардир», а тренер жіночої команди НУБіП України Олена Отрошко була нагороджена Почесною грамотою «За вагомий внесок у розвиток та популяризацію студентського футболу».
  Призерів і переможців Кубку України з пляжного футболу привітав і відзначив їх клас гри і жагу до перемоги в.о. президента Всеукраїнської футбольної асоціації студентів Роман Греба. Участь в нагородженні також взяли виконавчий директор ВФАС Артур Горін, начальник Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Сергій Бобровник, головний суддя змагань Максим Чос.
 
Микола КОСТЕНКО,
завідувач кафедри фізичного виховання

    


Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook