Ректорат: фокусуємося на вступній кампанії

3 липня 2023 року
  3 липня 2023 року під головуванням Станіслава Ніколаєнка відбулося засідання ректорату. Максимальна концентрація на вступній кампанії, відпустках, підготовці до нового навчального року.

 

Відповідальний секретар приймальної комісії Сергій Ковалевський закцентував на термінах вступної кампанії, зокрема триває реєстрація електронних кабінетів та подача заяв на складання фахових іспитів для вступу в магістратуру.

  Голова профкому співробітників Ростислав Тарасенко проінформував про заїзд дітей співробітників на оздоровлення в літній табір на Київщині.
  Проректор з наукової роботи та інноваційної діяльності Вадим Кондратюк доповів про проєктну активність підрозділів, критерії наукової діяльності, які враховуються за формування обсягів державного замовлення на підготовку магістрів, стан використання та залучення коштів на виконання науково-дослідних робіт. В НДГ проводиться обробка соняшнику проти хвороб, шкідників, вносяться мікродобрива та проводиться фумігація складів.

  Директор студмістечка Сергій Стецюк зупинився на ремонтах кімнат для першокурсників, наразі таких зроблено вже 134. Минулого тижня відбулося кілька комісійних перевірок як стану гуртожитків, так і укриттів. Все перебуває в належному стані, господарські служби проводять підготовку інфраструктури до зимового періоду.

 

  Начальник відділу координації діяльності відокремлених підрозділів та дистанційного навчання Олександр Санченко повідомив про завершення навчального року в інститутах та коледжах.
  Головний бухгалтер Тетяна Кондрицька закцентувала на виплаті заробітної платі та стипендій за липень. Зокрема, виплачені відпустки та кошти на оздоровлення. Разом з тим, існує заборгованість в оплаті за навчання та проживання в гуртожитках.

  Проректор з науково-педагогічної роботи, міжнародної діяльності та розвитку Вадим Ткачук доповів про залучення на навчання іноземних студентів, підготовку відрядження викладачів до Китаю.
  Керівник Сенату Студентської організації Олександра Калініченко закцентувала та закликала долучитися до збору допомоги на придбання пікапа для військового підрозділу, де проходить службу випускниця факультету землевпорядкування Катерина Довгань.

,

  Проректор з навчально-науково-виробничих питань та адміністративно-господарської діяльності Валерій Іщенко доповів про завершення ремонту фасаду навчального корпусу №1. На черзі – аварійні ремонти в спортивному корпусі. Триває підготовка кімнат в гуртожитках для першокурсників. За сприятливих погодних умов буде проведений ремонт асфальтобетонного покриття доріжок на території кампусу.

  Проректор з науково-педагогічної роботи Василь Шинкарук закцентував на заходах з видачі документів про освіту, ліквідації академічної заборгованості. На базі університету триває складання ЄВІ та ЄФВВ. Виходять з друку каталоги освітніх програм. Триває профорієнтаційна робота.

 

  Підбиваючи підсумки, ректор Станіслав Ніколаєнко дав ряд доручень.
Всім членам ректорату – максимально активізувати профорієнтаційну роботу на початку вступної кампанії 2023, працювати з кожним абітурієнтом аж до подачі документів.
Василю Шинкаруку, Валерію Іщенку – готуючись до початку нового навчального року, розпочати огляд корпусів і гуртожитків.
Василю Шинкаруку – сформувати проєкт нової концепції навчально-виховного процесу в реаліях воєнного стану, подолання освітніх втрат; перевірити стан практичного навчання в університетських навчально-дослідних господарствах.
Вадиму Кондратюку – контролювати підготовку навчально-наукових лабораторій до нового навчального року, готовність до збору врожаю в НДГ; оновити експозиції музею бджолярства.
Вадиму Ткачуку – контролювати дотримання графіку відпусток викладачів і співробітників, режиму роботи служби закладів громадського харчування; завершити економічну складову функціонування туристичних маршрутів ботанічного саду.
Валерію Іщенку – підтримувати належний вигляд території університету, провести необхідні аварійні ремонтні роботи.
Олександру Санченку – вивчити питання подальшої долі фахових коледжів у системі освіти за результатами зустрічі керівництва Міносвіти з освітянами у Львові.

 

  Ректорат розглянув й інші питання життєдіяльності університету.

Пресслужба
 

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook