В Українській лабораторії якості і безпеки продукції АПК проведено засідання вченої ради

4 травня 2023 року
  28 квітня науковці Української лабораторії якості і безпеки продукції АПК провели засідання вченої ради у змішаному (онлайн-очному) форматі. Засідання відбулося згідно затвердженого на початку року плану роботи вченої ради УЛЯБП АПК на 2023 рік.
  Із вітальним вступним словом виступила директор лабораторії та голова вченої ради, доктор біологічних наук, професор Валентина Корнієнко, яка розпочала засідання.
  Відповідно до порядку денного із пропозицією створити Експертну групу з еколого-експертної оцінки матеріалів реєстраційних досьє пестицидів та агрохімікатів заслухали заступника директора з експертної діяльності Оксану Самкову.
  Оксана Петрівна обґрунтувала доцільність створення такої групи, ознайомила присутніх із розробленим Порядком проведення еколого-експертної оцінки та представила План виконання експертизи матеріалів реєстраційних досьє пестицидів.
  Присутні члени вченої ради відкритим голосуванням одноголосно затвердили склад експертної групи та Порядок проведення еколого-експертної оцінки матеріалів реєстраційних досьє пестицидів та агрохімікатів.
  Керівники підрозділів (Світлана Мідик, Наталія Дудченко, Тетяна Мельничук, Світлана Хижняк та Наталія Проценко) відзвітувалися за І квартал поточного року. Було розглянуто проблеми, перспективи та пропозиції щодо оптимізації подальшої діяльності цих підрозділів.
Начальник науково-організаційного відділу впровадження систем управління, стандартизації та метрології Тетяна Колесникова ознайомила присутніх із переліком проведених комерційних навчань для спеціалістів державних та приватних профільних лабораторій.
Також свою доповідь про виконану роботу співробітниками відділу матеріально-технічного забезпечення та фінансово-економічного представила начальник відділу Ольга Лось.
  Усі представлені звіти підрозділів за І квартал поточного року були затверджені та схвалені членами вченої ради одноголосно.
  Присутні заслухали пропозиції заступника директора Української лабораторії якості і безпеки продукції АПК, доктора сільськогосподарських наук Петра Вишнівського щодо подання міжнародних наукових проектів.
  На вчені раді лабораторії також обговорили поточні питання, серед яких придбання необхідних матеріалів та реактивів, сервісне обслуговування приладів, забезпечення проведення навчальної практики для 13-ти груп студентів факультету ветеринарної медицини, а також виїздних практичних занять студентів інших факультетів НУБіП України.
 
Світлана Мідик,

секретар вченої ради УЛЯБП АПК НУБіП України 

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook