Ректор Станіслав Ніколаєнко за згодою колектива призначив Романа Василишина директором ННІ лісового і садово-паркового господарства

4 травня 2023 року
  Сьогодні в ННІ лісового і садово-паркового господарства пройшли позачергові збори трудового колективу, які зібрали практично всіх його членів – 106. На порядку денному одне питання: визначитися з новим директором інституту.

  Про процедуру призначення директора (терміном до 5 років) інформував завідувач відділу кадрів Сергій Грищенко.

 

 

  Претендента, який має достатній фаховий і науковий досвід, – Романа Василишина – коротко представив ректор Станіслав Ніколаєнко, і запропонував обрати його на цю посаду. Очільник університету підкреслив: у колективі провели попередні опитування, соціологічне дослідження, за якими три чверті з присутніх у залі ще на тих етапах схильні були підтримати кандидатуру професора Василишина.

  Роман Василишин, звертаючись до колег, окреслив базові рекламні цілі колективу, що стоять у межах виконання програми розвитку «Голосіївська ініціатива 2025». Це – забезпечення якості навчання та ефективності освітньої діяльності, подальший розвиток матеріально-технічної бази і наукової та інноваційної складової, профорієнтаційна робота і контакт зі студентством тощо.

 

 

  Участь у обговорені взяли доцент Павло Кравець, заступник директора ННІ Галина Домашовець, професори Віктор Маурер, Сергій Ковалевський, Олексій Пилипенко.

 

 

  Як результат, кандидатуру Романа Василишина одноголосно підтримано на призначення новим директором ННІ лісового і садово-паркового господарства. І роботи в нього буде багато, та він і сам не обіцяє колегам легкого життя, адже інститут треба розбудовувати.

 

  Вітаючи нового очільника інституту, Станіслав Ніколаєнко говорив і про те, як цю роботу слід проводити, аби вона була ефективною. Я відчуваю потенціал колективу, підкреслив він. Все, що ми зробили у минулому, вже історія, а треба дивитися вперед. Вища освіта України, яка сьогодні на роздоріжжі, вистояла і є донатором ЗСУ та економіки. Але постала реальна загроза скорочення великої кількості університетів, і це питання виникне відразу після закінчення війни. Тож маємо докласти максимум зусиль, аби залишатися лідером освітянської галузі країни. А для цього потрібно забезпечувати якість освітнього процесу на глибинному рівні, активізувати профорієнтаційну роботу, посилити зв’язки з бізнесом. Спеціальності, які пропонує виш, повинні оновлюватися, зокрема в ННІ лісового і садово-паркового господарства. Зокрема, деревообробка потребує поєднання комп'ютерних технологій та автоматизації. Садово-паркове господарство - вийти з підпілля та спільно з фахівцями з землевпорядкування розробляти проекти благоустрою закладів вищої освіти, 16 тисяч шкіл. І це далеко не все.
  Ректор пообіцяв новому очільнику колективу і його колегам всебічну підтримку. Але за умови, що ми все робитимемо разом!


Валентин Обрамбальський
 


Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook