Вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Германські мови (англійська мова)»

4 травня 2023 року

«Я твердо вірю в удачу.
І я помітив, що чим більше я працюю,
тим більше вона мені посміхається»

  Цитата одного із батьків американської держави, третього президента Сполучених Штатів Америки Томаса Джефферсона завжди спадає на думку, коли розпочинаєш роботу над новою справою і перебуваєш в очікуванні позитивних результатів.

  На виконання наказу ректора від 13.03.2023 № 201 «Про проведення І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2022/2023 навчальному році» кафедра англійської мови для технічних та агробіологічних спеціальностей гуманітарно-педагогічного факультету залучила до проведення конкурсу багато студентів різних факультетів до написання наукової роботи зі спеціальності «Германські мови (англійська мова)». Багато студентів виявили бажання взяти участь у даному заході попри те, що досвід такого роду був для них дещо новим.
  Метою вищезгаданого конкурсу є розвиток інтелектуального потенціалу талановитої молоді; активізація та підтримка наукової роботи студентів як найважливішого фактора формування фахівців нового типу; стимулювання їх інтересу до дослідницької роботи, участі у наукових програмах, проєктній, конструкторській та інших формах наукової діяльності; оволодіння ними інноваційними технологіями.

  Отже, переможці І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у Національному університеті біоресурсів і природокористування України:
  1. Тиньчук Антон Олександрович, студент 2 курсу, спеціальність «Біотехнології та біоінженерія», факультет захисту рослин, біотехнологій та екології (I місце).
Тема: «Становлення фразеології як розділу мовознавства».
Науковий керівник: Цимбал Світлана Володимирівна, професор кафедри англійської мови для технічних та агробіологічних спеціальностей.

 

  2. Дворецький Андрій Віталійович, студент 2 курсу, спеціальність «Біотехнології та біоінженерія», факультет захисту рослин, біотехнологій та екології (II місце).
Тема: «Модифікація фразеологічних одиниць у дискурсі художньої літератури».
Науковий керівник: Яременко Наталія Віталіївна, в.о. завідувача кафедри англійської мови для технічних та агробіологічних спеціальностей.

 

  3. Фещенко Михайло Сергійович, студент 1 курсу (магістерський рівень), спеціальність “Геодезія та землеустрій”, факультет землевпорядкування (ІІІ місце).
Тема: «Процес перекладу та локалізації комп’ютерних ігор».
Науковий керівник: Тузюк Михайло Олександрович, асистент кафедри англійської мови для технічних та агробіологічних спеціальностей.

  

Щиро вітаємо наших переможців і бажаємо не зупинятись на досягнутому!

 

Микола Коромисел,
ст. викладач кафедри англійської мови для технічних
та агробіологічних спеціальностей

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook