Відокремлений підрозділ НУБіП України «Ніжинський агротехнічний інститут»

Громадські організації

Клуб ділової жінки “Ніжинка”

 Я вибрала долю собі сама.І що зі мною не станеться, У мене жодних претензій нема До долі, моєї обраниці. Ліна Костенко

     Свою долю освітянки Ніжинського агротехнічного інституту пов'язали з діяльністю клубу ділової жінки "Ніжинка", який цьогоріч святкуватиме свою першу вагому дату – п’ятиріччя із дня заснування.

     І приїхали ми з прекрасним короваєм, на якому – герб клубу «Гармонія» як вдячність за можливість і нам бути причетними до творення історії жіночого руху в Україні на початку ХХІ століття.

     Діяльність клубу ділової жінки "Ніжинка"– це:

  • підвищення наукового рівня студентства, залучення до активної наукової діяльності, участі в конференціях, конкурсах, олімпіадах;
  • виховання в студентів національної самосвідомості, гордості за власний народ, бажання знати історію держави та рідного краю;
  • прагнення навчити наших студентів великій любові до рідного краю – благословенної Чернігівщини, його минувшини й сьогодення;
  • висока культура спілкування з природою; - заняття спортом як невід’ємна частина загальної культури людини;  
  • виховання здатності до самовдосконалення, самоконтролю, творчої самореалізації жінок-освітянок Ніжинського агротехнічного інституту.

     Обов'язковими стали щорічні науково-практичні конференції, основні теми яких – проблеми гендерної рівності в Україні, місії жінок-освітянок у відродженні історичних та культурних традицій українського народу, вклад жінок у розвиток вітчизняної науки.

     Жінками клубу ділової жінки "Ніжинка" було проведено чимало екскурсій у музеї, історико-культурні заповідники, останні з них – до Канева, Шевченкової святині, та до сивого Новгород-Сіверського. Ми ініціювали проведення пам’ятних в історії держави дат, організовували перегляд вистав у Ніжинському драматичному театрі імені Михайла Коцюбинського під час щорічного Фестивалю жіночої творчості імені Марії Заньковецької.

     Ми кохаємось у квітах, залюбки працюємо на своїх присадибних ділянках, із задоволенням опікуємося навчально-науково-виробничим підрозділом, який намагаємося зробити чистим, затишним, квітучим.

     У рамках спортивного форуму та з нагоди Міжнародного дня студентів в інституті заплановано дружній матч з волейболу між жіночими командами студентської ради та адміністрації інституту.

     Значення діяльності нашого жіночого клубу важко переоцінити. За нас говорять наші діяння.

     І найважливіше, на нашу думку, це роль клубу "Ніжинка" у творенні окремої особистості жінки-освітянки, у моральній підтримці, у прагненні усвідомити своє місце, у здатності допомогти зайняти свою нішу, у постійному самовдосконаленні та творчій самореалізації наших колежанок.

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook