На кафедрі садівництва ім. проф. В.Л. Симиренка успішно пройшов І етап олімпіади з дисципліни «Плодівництво»

30 березня 2023 року
  Участь в олімпіаді - це унікальна можливість продемонструвати рівень знань та отримати гарантовані нагороди.

  Олімпіада з дисципліни «Плодівництво» проходила дистанційно на платформі «Оlympus» 15 березня 2023 року.

 В олімпіаді взяли участь 59 студентів агробіологічного факультету спеціальностей 203 «Садівництво, плодоовочівництво та виноградарство» та 201 «Агрономія». За результатами олімпіади виявилось, що у нас одразу 5 призерів.

  В І етапі олімпіади з дисципліни «Плодівництво» переможцями стали:

1 місцеТарас Глінський та Анастасія Чижик студенти 4 курсу спеціальності «Садівництво, плодоовочівництво та виноградарство» (97 балів).
2 місце - Валерій Ковалевський студент 3 курсу спеціальності «Агрономія» (94 бали).
3 місце - Назар Степаненко та Наталія Дудкіна студенти 3 курсу спеціальності «Агрономія» (92 бали).

 

  

  

 

Вітаємо наших переможців!!!

Зайняте місце
Прізвище
Ім'я
 1
Глінський
Тарас Євгенович
 1
Чижик
Анастасія Олександрівна
 2
Ковалевський
Валерій Олександрович
 3
Дудкіна
Наталія Дмитрівна
 3
Степаненко
Назар Васильович
 4
Кашука
Дмитро Олегович
 5
Білоконенко
Максим Сергійович
 6
Подорван
Олексій Сергійович
 7
Руденко
Вероніка Володимирівна
 8
Аліщук
Антон Олександрович
 9
Чуніхін
Даниїл Олегович
 10
Туровнік
Аліна Анатоліївна
 11
Горбатенко
Сергій Ігорович
 12
Ішкільдіна
Анастасія Олексіївна
 13
Муравська
Юлія Олександрівна
 14
Потієнко
Павло Андрійович
 15
Шелест
Марія Станіславівна
 16
Франчук
Едуард Андрійович
 17
Глинська
Катерина Юріївна
 18
Хижняк
Олег Сергійович
 19
Білодід
Дмитро Ігорович
 20
Рябовол
Анастасія Миколаївна
 21
Чепурко
Андрій Валерійович
 22
Шивчук
Валентина Олександрівна
 23
Демченко
Павло Федорович
 24
Гуляк
Юлія Олександрівна
 25
Куліш
Соломія Юліївна
 26
Курман
Софія Ярославівна
 27
Нікітенко
Олександр Ігорович
 28
Гончарук
Марина Андріївна
 29
Цвіліховська
Софія Валеріївна
 30
Борисова
Ксенія Олександрівна
 31
Ветушка
Анастасія Олегівна
 32
Кушнірук
Дмитро Іванович
 33
Сарапін
Олександр Миколайович
 34
Юрічев
Данило Віталійович
 35
Суржик
Катерина Сергіївна
 36
Чайка
Віталій Сергійович
 37
Махиня
Олександр Віталійович
 38
Зацерковний
Богдан Васильович
 39
Зінченко
Олена Андріївна
 40
Каленик
Марія Анатоліївна
 41
Теребус
Олександр Володимирович
 42
Черкас
Марія Володимирівна
 43
Корнюшенко
Руслан Сергійович
 44
Приходько
Сергій Миколайович
 45
Руденко
Данііл Костянтинович
 46
Каліщук
Віктор Миколайович
 47
Кузьменко
Владислав Олегович
 48
Пальчиковська
Анастасія Володимирівна
 49
Ільченко
Катерина Олександрівна
 50
Польовик
Назар Романович
 51
Демянчук
Євген Васильович
 52
Озменчук
Артем Аркадійович
 53
Сердюк
Владислав Павлович
 54
Пономаренко
Анюта Русланівна
 55
Манзюк
Володимир Анатолійович
 56
Гриценко
Юлія Володимирівна
 57
Петроченко
Владислав Ігорович

  Список усіх учасників олімпіади можна переглянути ТУТ

  Дякуємо всім студентам за участь у олімпіаді!

Ми будемо робити все можливе, аби наші студенти мали можливість навчатися!

 

Олександр Гаврилюк,
асистент кафедри садівництва ім. проф. В.Л. Симиренка,
відповідальний за проведення олімпіади

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook