Плідна робота фахових Екзаменаційних комісій на факультеті тваринництва та водних біоресурсів

19 листопада 2022 року

     На факультеті тваринництва та водних біоресурсів з 8 по 16 листопада відбувалася фахова атестація студентів денної та заочної форм навчання ОС «Магістр» за спеціальностями 204 – «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва» і 207 – «Водні біоресурси та аквакультура». Головами атестаційних комісій були обрані науковці з нашого університету – професор кафедри технологій у птахівництві, свинарстві та вівчарстві, доктор сільськогосподарських наук, професор Василь Туринський та завідувач кафедри біології тварин, доктор біологічних наук, професор, академік НААН України Микола Сахацький.

    Декан факультету тваринництва та водних біоресурсів Руслан Кононенко щоденно звертаючись до майбутніх випускників бажав їм успіху і запрошував продовжити навчання у аспірантурі на нашому факультеті, який є лідером у підготовці фахівців для агропромислового комплексу країни

     Згідно напередодні сформованого графіку студенти обох спеціальностей демонстрували свої знання, здобуті в університеті впродовж п’яти з половиною років. Після здачі кваліфікаційного іспиту зі спеціальності, майбутні випускники прилюдно захищали свою магістерську роботу, яка включала виробничі дослідження, коротко висвітлюючи її у презентації та доповіді.

     Члени екзаменаційних комісій у своєму заключенні відзначили, що студенти продемонстрували глибокі фахові знання, які є достатніми як для вступу в аспірантуру, так і для працевлаштування за спеціальністю. Дуже приємний є той момент, що 20 осіб за результатами навчання отримають дипломи з відзнакою.

     Тож побажаємо майбутнім випускникам і усім нам Перемоги та Миру!

Сергій Грищенко,
заступник декана факультету тваринництва та водних біоресурсів
 

 

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook