Запрошуємо на День відкритих дверей проєкту "Агрокебети"

5 липня 2022 року
онлайн, Факультет аграрного менеджменту

 05 липня 2022 року о 10.00 відбудеться День відкритих дверей проєкту "Агрокебети".

Чому ми радимо агроосвіту в Україні?

По-перше, аграрні компанії — найбільші роботодавці світу. Скільки б не збільшувались розміри угідь, як би не зростала ефективність їх обробітку та як би держави не сприяли обігу сільськогосподарської продукції — світ готовий прийняти ще більше.

По-друге, українське агровиробництво — це невід’ємна частина світового харчового балансу. Існують країни, заможні та надійні, які у великій мірі залежать від української пшениці, кукурудзи та іншої аграрної продукції. Тож наші аграрії завжди будуть при роботі, з достатком та у повазі по всьому світу.

Більше того, українські аграрії вже зараз шукають і надалі шукатимуть не «робочу силу», а професіоналів із новітніми знаннями, впевнених спеціалістів та носіїв новітньої експертизи.

Це все свідчить про те, що сучасна аграрна освіта — це реальна інвестиція в майбутнє: як окремого українця чи українки, так і усієї держави.

Чому саме «Агрокебети»?

Освітній проєкт «Агрокебети» створює режим максимального сприяння для професіоналів нової формації: вже декілька років поспіль ми відпрацьовуємо як теоретичну, так і практичну складові.

Щороку до програми долучаються університети з різних куточків України — це свідчить про перспективність програми. Кожного сезону у проєкті беруть участь топові аграрні компанії, що підтверджує їхню зацікавленість.

Ми працюємо у тісному контакті з найбільшими та найуспішнішими агрокомпаніями України: вони не лише читають лекції для наших студентів, але й приймають їх на практику та згодом працевлаштовують.

Студентів програми «Агрокебети» протягом усього навчання підтримують професійні викладачі, досвідчені ментори та надійний офіс програми.

Кожен студент для нас — найцінніший та достойний гарної роботи та розвитку.

А це – саме ті складові, які ми намагаємось надати кожному сумлінному студенту!

Як потрапити в проєкт сучасної аграрної освіти?

Реєструйтесь на День відкритих дверей та наша команда розповість все детально на зустрічі:

5 липня о 10:00, онлайн
http://bit.ly/agrokebetyDVD2022

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook