Вітаємо переможців змагань із шашок серед мешканців гуртожитків університету

16 жовтня 2014 року

15 жовтня в читальному залі гуртожитку №10 відбулися змагання з шашок в рамках спартакіади серед мешканців гуртожитків університету. Організаторами цього заходу виступили ННЦ виховної роботи і соціального розвитку та шахово-шашочний клуб Студентської організації університету. Клуб очолює студент юридичного факультету Богдан Фещенко. У турнірі прийняли участь команди всіх гуртожитків у складі 3 спортсменів (2 хлопці та 1 дівчина). Поза змагальним процесом спробували свої сили і самі організатори директор Дмитро Черкашин, начальник відділу виховної роботи та студентських справ Микола Любінський та фахівець віділу виховної роботи та студентських справ Ольга Іванченко. Учасники шляхом жеребкування були розділені на 2 групи. До першої увійшли гуртожитки № 1, 4, 5, 9, 10, 11, а до другої — команди гуртожитків № 2, 3, 6, 7, 8.

Загалом турнір складався з 5 турів та стикових ігор. В інтелектуальній боротьбі команди змагалися по черзі з кожним суперником. Гра протягом всього часу була напруженою. Кожен гравець уміло демонстрував свої здібності. Всі учасники змагань показали високу активність та згуртованість.

Тож за результатами змагань 3-тє місце посіла команда гуртожитку № 8 у складі Василя Данильченка, Дмитра Войтюка, Альбіни Григор’євої, яку протягом всього турніру підтримував завідувач гуртожитку Левченко Вячеслав Васильович. 2-ге місце вибороли студенти гуртожитку № 3 – Максима Кота, Ігоря Давиденка, Марини Костенко. Почесне 1-ше місце завоювала команда гуртожитку № 11 в складі Андрія Агрірова, Андрія Сірка, Ани Сірко.

Всі переможці були нагороджені почесними грамотами, а переможці перехідним кубком, які їм вручив директор ННЦ виховної роботи і соціального розвитку Черкашин Дмитро Костянтинович.

Вітаємо чемпіонів та учасників, бажаємо їм успіхів та не зупинятися на досягнутому.