Визначено переможців І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни "Інформатика"

22 February 2019, 18:00

21 лютого 2019 року на факультеті інформаційних технологій було проведено І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни "Інформатика".

Забезпечували проведення олімпіади науково-педагогічні працівники кафедри інформаційних і дистанційних технологій. Також активну участь взяли НПП кафедри інформаційних систем - викладачі, що забезпечують навчання дисциплін «Інформатика» та «Інформаційні технології» для студентів економічних спеціальностей провели серед студентів 1-3 курсів попередній відбір та рекомендували кращих до участі у І етапі.

В результаті, в олімпіаді взяло участь 10 студентів 1-2 курсів з 3 факультетів: інформаційних технологій (освітня програма економічна кібернетика), економічного (освітні програми: облік і аудит та фінанси і кредит) та аграрного менеджменту (освітні програми: менеджмент та маркетинг).

Олімпіадні завдання для студентів підготували старший викладач кафедри інформаційних систем, сертифікований викладач Microsoft Євгеній Стариченко та завідувач кафедри інформаційних і дистанційних технологій, член журі всеукраїнської учнівської олімпіади з Інформаційних технологій Олена Кузьмінська. Перевіркою робіт цього року займався переможець ІІ туру олімпіади з Інформатики для економічних спеціальностей (2016-2018 років), член журі всеукраїнської учнівської олімпіади з Інформаційних технологій (2018 р.), студент 4 курсу (освітня програма Економічна кібернетика) Богдан Ворона. Організаційне забезпечення здійснювала старший викладач кафедри інформаційних і дистанційних технологій Таїсія Саяпіна, а технічну підтримку – асистент нашої кафедри Олександр Якобчук.

Студентам були запропоновані 5 завдань, які вимагали застосування нестандартних підходів до розв'язання завдань та поглиблених знань з дисципліни «Інформатика». Протягом трьох годин студенти наполегливо розв’язували задачі і показали в цілому хороші результати.

     Місця розподілились наступним чином:
   1 місце – Мельничук Ірина Русланівна, студентка 1 курсу, що навчається за освітньою програмою "Економічна кібернетика" (група ЕкК-18003б) - викладач: Максим Мокрієв, доцент кафедри інформаційних і дистанційних технологій;
   2 місце – Костик Катерина Юріївна, студентка 1 курсу, що навчається за освітньою програмою "Фінанси і кредит" (група ФіК-18006б) - викладач: Сергій Шишов, старший викладач кафедри інформаційних і дистанційних технологій;
   3 місце – Торохтій Максим Анатолійович, студент 1 курсу, що навчається за освітньою програмою "Облік і аудит" (група ОіА-18004б) - викладач: Ольга Касаткіна, старший викладач кафедри інформаційних систем;
   3 місце – Зуйкова Анна Сергіївна, студентка 2 курсу, що навчається за освітньою програмою "Маркетинг" ( група Марк-17001б) ) - викладачі: Тетяна Волошина, доцент кафедри інформаційних і дистанційних технологій, та асистент цієї ж кафедри, Валентина Корольчук.
   

Вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів! 

Олена Кузьмінська,
завідувач кафедри інформаційних і дистанційних технологій

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook