ДЕНЬ НАУКИ В НУБіП УКРАЇНИ

20 травня 2014 року

        У рамках VIII «Всеукраїнського фестивалю науки» у Національному університеті біоресурсів і природокористування України проводився «Фестиваль науки – 2014» з відзначенням 16 травня 2014 року Дня науки.

Останній рік для науки в Україні і нашого університету був насичений багатьма подіями, як приємними, так і не дуже, але незважаючи на усі труднощі, які поставали на шляху розвитку НУБіП України, науково-інноваційна діяльність вчених університету продовжувала приносити плідні результати.
Важливою подією для університету стало обрання академіком НААН України проректора з наукової, інноваційної та міжнародної діяльності М.Д. Мельничука.
Міжнародну відзнаку організації Зелений Хрест та ООН «Зелена зірка» вручено професору кафедри лісівництва Зібцеву С.В. за діяльність, спрямовану на привертання уваги світової спільноти, суспільства та органів влади України до проблеми зростання ризиків виникнення неконтрольованих лісових пожеж у зоні відчуження Чорнобильської АЕС.
Так, держава високо оцінила внесок наших науковців у розвиток аграрної науки і освіти у 2013 р. та відмітила їх  державними нагородами. Державну премію АР Крим у галузі науки за монографію «Соматичний ембріогенез та органогенез як основа біотехнології розмноження та збереження багаторічних садових рослин» отримала професор кафедри молекулярної біології, мікробіології та біобезпеки І.В. Митрофанова.
Грант Президента України для підтримки наукових досліджень молодих учених на 2013 рік отримав доцент кафедри сільськогосподарських машин та системотехніки ім. акад. П.М. Василенка НУБіП України О.О. Броварець.
Сьогодні наукові розробки вчених нашого університету є вагомим внеском у розвиток агропромислового комплексу країни. Тільки у 2013 році за поданими заявками отримано 259 патентів, з яких: 96  нових технологій і технологічних процесів, 83 нові види устаткування та конструкцій машин, 37 речовин, створених хімічним шляхом. Розроблено 4 ветеринарні препарати та препарати для захисту рослин. На IX Міжнародному салоні винаходів і технологій «Новий час» НУБіП України отримав золоту медаль.
Здобутки наших вчених постійно представляються на міжнародних виставках-ярмарках, а їх результати за останні п’ять років відмічені 54 медалями, з яких 49 - золоті, 2 - срібні, З золотими медалями “Лідер агропромислового комплексу”, а також багатьма дипломами, грамотами та подяками.
У рамках відзначення Дня науки в університеті пройшли понад 20 міжнародних та всеукраїнських науково-технічних заходів, відбулися Дні відкритих дверей у науково-дослідних інститутах та лабораторіях, урочисті засідання Ради заслужених вчених НУБіП України, Ради молодих вчених НУБіП України, Ради аспірантів НУБіП України, проблемних вчених рад науково-дослідних та навчально-наукових інститутів.
Досягнення науковців університету демонструвалися на виставці наукових розробок вчених НУБіП України, де також були представлені кращі наукові роботи студентів, виставці науково-технічних досягнень вчених ННІ енергетики і автоматики, виставці-семінарі наукових досягнень ННІ тваринництва та водних біоресурсів.
Науковців університету привітали з Днем науки ректор, Герой України, академік НАН України та НААН України Мельничук Д.О., Голова Ради заслужених вчених НУБіП України, академік Терещенко В.К. З вітальним словом від Ради молодих вчених НУБіП України виступила Галат М.В.
За підсумками наукової роботи у 2013 р. були нагороджені провідні вчені, які зробили вагомий внесок у розвиток науки та інноваційної діяльності, переможці ІІІ «Фестивалю студентської науки-2014».
Після закінчення офіційної частини відбувся святковий концерт за участю обдарованої молоді університету.
Щиро вітаємо зі святом всіх наукових та науково-педагогічних працівників, молодих вчених, аспірантів та студентів університету! Бажаємо міцного здоров'я, родинного затишку та добробуту, сил і наснаги, невичерпної енергії, професійної інтуїції і росту, успіхів і перемог на нелегкому, але надзвичайно цікавому шляху та нових відкриттів на славу України!
 
 

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook