День знань у Ніжинському агротехнічному інституті

3 вересня 2021 року
     Традиційно, 1 вересня у стінах Ніжинського агротехнічного інституту відбувся святковий захід – посвята першокурсників у студенти, на який з особливою урочистістю чекало понад 150 юних амбітних молодих людей, щоб здобути фах на благо рідного краю і Батьківщини!
 
     Куратори, декани та адміністрація інституту радо зустрічали студентів нового набору, які успішно пройшли вступну кампанію і з нетерпінням очікують початок нового навчального року.
     Розпочав урочистості директор інституту Василь Лукач, який радо привітав студентів та їх батьків, подякував за вибір для отримання фаху саме нашого навчального закладу та наголосив, що благородна професія аграрія в усіх його іпостасях: економіста, інженера, технолога чи агронома ніколи не втратить свою актуальність і затребуваність на ринку праці.
     На святкові урочистості завітали випускники 1967 року Сергій Нечаєв та Михайло Савченко, у вітальних словах учнів тодішнього технікуму звучали побажання успіхів в навчанні, жаги до знань та цікавого студентського життя.
     Благословив першокурсників духівник, благочинний Чернігівської єпархії Православної церкви України, настоятель кафедрального храму Всіх Святих, капелан, волонтер, народний герой України отець Сергій.
     На свято завітав заступник начальника відділу регіонального розвитку, координації діяльності ВСП, дистанційної освіти та заочного навчання НУБіП України Богдан Опальчук. У своєму привітанні представник університету подякував колективу інституту за успішну профорієнтаційну роботу, побажав студентам не втрачати темп життя та успішно опановувати знання, набувати професійних умінь та практичних навичок.
     Після представлення керівництва інституту на студентів-першокурсників чекала найвідповідальніша мить в їхньому студентському житті – присяга студентів Ніжинського агротехнічного інституту. Трикратне «Присягаємо! Присягаємо! Присягаємо» ехом пролунало на знак їх довіри до всього сказаного.
     Директор інституту Василь Лукач вручив символічний Ключ знань, заступник директора з навчально-науково-виробничих питань та інноваційно-господарської діяльності Андрій Івановський – Залікову Книжку, а відмінник навчання, член Студентської ради інституту Володимир Ілляш – студентський квиток, які стануть вірними дороговказами на новій життєвій стежині!
     Від старших колег лунали мудрі настанови, слова вдячності батькам, а яскраві номери від Світлани Ігнатової зробили сьогоднішній день яскравим і святковим.
     Закінчилися урочистості екскурсійною програмою музейним комплексом інституту, а для бакалаврів скороченого терміну навчання – круглим столом із адміністрацією інституту.
Здоров’я, наснаги і натхнення Вам, НАШІ ПЕРШОКУРСНИКИ!
 
Ірина Демчук,
заступник директора з навчально-виховної роботи
Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook