Увага! Оголошено конкурс на здобуття Премії Кабінету Міністрів України за розроблення і впровадження інноваційних технологій 2021

16 червня 2021 року
     Кабінет Міністрів України відповідно до Положення про Премію Кабінету Міністрів України за розроблення і впровадження інноваційних технологій, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 01 серпня 2012 р. №701 присуджує щороку до п’яти премій. Розмір Премії визначається Кабінетом Міністрів України.
 
     На здобуття Премії можуть висуватися роботи з розроблення і впровадження інноваційних технологій, результатом яких є реалізовані інноваційні проекти, застосовані на практиці не менш ніж за рік до дати їх висунення на здобуття Премії.
     Умови проведення конкурсу розміщено за посиланням:
https://mon.gov.ua/ua/nauka/nauka/premiya-kabinetu-ministriv-ukrayini-za-rozroblennya-i-vprovadzhennya-innovacijnih-tehnologij/vimogi-do-oformlennya-dokumentiv
 
     Для участі у конкурсі до 15 липня 2021 р. на електронну адресу [email protected] необхідно надіслати оформлені документи у відповідності до вимог викладених у додатках:
Положення про Премію КМУ
Порядок приймання, попереднього розгляду документів
Вимоги до оформлення документів
Форма заявки
Згода на обробку персональних даних
 
Ольга Сніжко,
науковий співробітник
науково-організаційного відділу НДЧ

    

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook