Продовжуємо конструктивний діалог з мешканцями гуртожитку 12

4 червня 2021 року
     За дорученням ректора університету, Станіслава Ніколаєнка, 4 червня 2021 року Вадим Ткачук, Валерій Іщенко, Сергій Стецюк, Ростислав Тарасенко спільно з головним механіком, головним енергетиком, начальником відділу соціальної роботи провели зібрання із мешканцями гуртожитку № 12. У зазначеному гуртожитку проживають співробітники університету разом із сім’ями.

     Вадим Ткачук – проректор з науково-педагогічної роботи, міжнародної діяльності та розвитку розпочав зустріч із слів вдячності, що мешканці знайшли вільний від роботи час та зібралися у дворі гуртожитку. Одним із найважливіших питань нашого зібрання є належне проживання співробітників гуртожитку. Прошу Вас підтримувати санітарний стан та порядок на коридорах. Обов’язково слідкувати за дозвіллям своїх неповнолітніх дітей. Нажаль є випадки шкоди майну гуртожитку із сторони підлітків.

     Валерій Іщенко – проректор з навчально-науково-виробничих питань і адміністративно-господарської діяльності звернув увагу присутніх на неправильне паркування машин. У разі надзвичайної ситуації до гуртожитку не зможе під’їхати пожежна машина та є випадки, що і швидка допомога не може доїхати. В університеті, у пішій доступності від гуртожитку, є автостоянка, пропонуємо користуватися нею і не заставляти дорогу до гуртожитку у два ряди машинами.

     Сергій Стецюк – директор студентського містечка розповів мешканцям, що першочергово задля забезпечення пожежної безпеки в гуртожитку необхідно не захламляти загальні коридори особистими речами. Після кожної перевірки пожежниками ми отримуємо за це приписи. Ці ж слова підтвердила завідувачка гуртожитку Валентина Круц. Також додала, що просить прислухатися до неї і виконувати її прохання, адже всі ми дорослі люди та повинні поважати працю один одного.
     Петро Виштакголовний механік університету, роз’яснив причину щодо тиску води на верхніх поверхах гуртожитку. Зазначив, що дана проблема залежить від подачі водопостачання містом.

     Також були важливі та доречні запитання від мешканців. На жаль, є проблема із забиванням каналізації та несправністю вентиляції. Мешканці запропонували облаштувати парковку для велосипедів та спортивний майданчик для дітей віком 8-14 років.
     Віктор Потебня – начальник відділу соціальної роботи, користуючись нагодою, розповів мешканцям процедуру поселення на новий навчальний рік. Також наголосив, що в цьому році до звичного пакету документів необхідно додавати витяг з державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

     Всі пропозиції та зауваження вислухали, врахували та намагатимуться максимально реалізувати.
     Дякуємо усім за зустріч, активний і потрібний діалог.


Мирослава Терлецька,
провідний фахівець студентського містечка

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook