Державна комісія ТЕБ та НС розглянула питання попередження виникнення пожеж у літній період

17 травня 2021 року
Урядовий портал

 Питання запобігання та протидії масовим пожежам у лісах, на торфовищах і сільгоспугіддях у літній період 2021 року розглянули сьогодні на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Участь у засіданні взяли представники міністерств та облдержадміністрацій.

За результатами обговорення прийнято рішення доручити Держлісагентству забезпечити територіальні підрозділи необхідними матеріально-технічними засобами для протидії пожежам протягом пожежонебезпечного періоду 2021 року.

Голова Державної служби України з надзвичайних ситуацій Микола Чечоткін, звертаючись до представників ОДА, наголосив: «Потрібно провести перевірки тих населених пунктів, які прилягають до лісових масивів. Якщо хтось цього не зробив – будь ласка, зробіть. Це дуже важливо. Вживайте всіх заходів для того, щоб пожежі не перекидалися з лісових масивів на ці населені пункти. Треба здійснити оборювання, обрахування тощо».

Також Міноборони та ДСНС повинні забезпечити залучення авіаційної техніки до гасіння лісових пожеж, зокрема, у районі проведення операції Об’єднаних сил у Донецькій та Луганській областях.

Крім того, на засіданні комісії розглянули заходи центральних та місцевих органів виконавчої влади щодо забезпечення готовності до реагування на можливі надзвичайні ситуації в умовах ускладнення воєнно-політичної обстановки, зокрема, готовності сил та засобів ДСНС до проведення аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт, оповіщення населення, готовність захисних споруд, призначених для укриття, роботу транспорту та підприємств енергетичної галузі. А також обговорили заходи щодо створення безпечних умов для учасників ЗНО та вступних випробувань в умовах здійснення протиепідемічних заходів з протидії поширенню COVID-19.

 

Джерело: Урядовий портал. https://www.kmu.gov.ua/news/derzhavna-komisiya-teb-ta-ns-rozglyanula-pit...

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook