Передплачений доступ до міжнародної наукометричної бази даних EBSCO PUBLISHING до кінця 2014 року

21 січня 2014 року

Шановні користувачі!

Наукова бібліотека надає передплачений доступ до міжнародної наукометричної бази даних EBSCO PUBLISHING  до кінця 2014 року.

Доступ здійснюється за адресою http://search.ebscohost.com  з локальної мережі Університету.

Компанія EBSCO є одним з найбільших у світі постачальників журналів в електронному і друкованому форматі.

Бази даних EBSCO містять понад 6 тис. електронних версій відомих журналів, газет, бюлетенів новин, близько 1300 брошур, енциклопедій, довідників і реферативних збірників, більшість з яких повнотекстові.

EBSCO надає можливість пошуку повнотекстових, рецензованих спеціалізованих матеріалів соціально-гуманітарної, економічної, медичної, технічної та ін. тематики за 60 пошуковими ознаками.

Ресурси системи EBSCO згруповані в бази даних. Наукова бібліотека має доступ до наступних:

·              Academic Search Premier.Найбільша в світі академічна багатопрофільна база даних. Містить анотований покажчик до більш ніж 8400 журналів, з яких понад 4 600 - з повним текстом. Більше сотні журналів, починаючи з видань 1975 року, представлені у форматі PDF. а цитовані посилання з можливістю пошуку надані для більше 1 000 назв. База охоплює такі області, як біологія, хімія, інженерія, фізика, психологія, релігійні та теологічні науки і т. д.

·              Newspaper Source. У базі даних представлені повні тексти більш ніж 40 газет США і міжнародних газет. База даних також містить вибрані повні тексти 389 регіональних газет (США). Крім того, є також повнотекстові стенограми теле- та радіоновин.

·              MasterFILE Premier. База даних орієнтована на публічні бібліотеки, складається з журналів на загальні теми, включаючи теми бізнесу, політики, здоров'я, мистецтва і культури. MasterFILE Premier включає також 314 повнотекстових довідників, майже 100 тис. біографій, 76 тис. першоджерел, 116 тис. фотографій, карт и прапорів.

·              MEDLINE. База даних містить авторитетну медичну інформацію з медицини, догляду за хворими, стоматології, ветеринарії, системі охорони здоров'я, доклінічних наук та багато іншого. Для пошуку описів у більш ніж 4800 поточних біомедичних журналах застосовуються MeSH-індексування (Medical Subject Headings - Заголовки медичних тем) за допомогою дерева, деревоподібна ієрархія, пошук по підзаголовком тощо.

·              Library, Information Science & Technology Abstracts. Ця база містить більше 600 періодичних видань, а також книги, науково-дослідні звіти і вчені записки. Серед тем - бібліотечна справа, категоризація, каталогізація, бібліометрія, онлайновий пошук інформації, управління інформацією та багато іншого.

·              GreenFILE. пропонує детальну інформацію, яка розкриває всі аспекти впливу людини на навколишнє середовище. Це зібрання наукових, державних і популярних робіт включає інформацію про глобальне потепління, екологічне будівництво, забруднення навколишнього середовища, сталий розвиток сільського господарства, поновлювані джерела енергії, переробку відходів та багато іншого.

·              ERIC (the Educational Resource Information Center) надає доступ до журналів галузі "Освіта". Цитування та анотації з понад 980 журналів в галузі освіти. База даних також має понад 2200 дайджестів із довідковою та додатковою інформацією.

·              Health Source: Nursing/Academic Edition. Ця база даних містить майже 550 повнотекстових наукових журналів, що фокусують увагу на багатьох медичних дисциплінах, також включає реферати та покажчик для більш ніж 850 журналів.

·              Regional Business News. Ця база даних містить вичерпні повнотекстові матеріали регіональних видань по бізнесу. Regional Business News охоплює понад 80 регіональних видань по бізнесу з усіх великих міст і сільських районів США.

·              Health Source - Consumer Edition. Ця база даних є найбагатшою колекцією інформації про здоров'я споживачів, доступною бібліотекам по всьому світу, і містить відомості з багатьох тем охорони здоров'я, включаючи медичні науки, науки про їжу і харчування, догляд за дитиною, спортивну медицину і загальну охорону здоров'я. Health Source: Consumer Edition надає можливість пошуку по повному тексту майже 150 журналів.

·              AHFS Consumer Medication Information це довірене джерело і визнаний стандарт інформації з лікарських засобів для пацієнтів, доступний англійською та іспанською мовами. Виданий Американським товариством фармацевтів системи охорони здоров'я (AHFS), ресурс включає більше тисячі монографій з інформацією з лікарських засобів, викладених зрозумілою для споживачів мовою. Ресурс увійшов до десятки лауреатів національного конкурсу серед видань по освіті споживачів, проведеного Міністерством охорони здоров'я і соціальних служб США. Зміст оновлюється щомісяця.

·              European Views of the Americas: 1493 to 1750нова бібліографічна база даних, що містить об'ємний покажчик, призначена для бібліотек, вчених та індивідуальних дослідників, які цікавляться європейськими інформаційними ресурсами, пов'язаними з Америкою. База даних European Americana, що представляє хронологічний опис робіт, виданих у Європі в 1493-1750 роках і присвячених Америці, є авторитетним джерелом біографічної інформації, популярним серед вчених усього світу. База даних містить понад 32 000 записів і пропонує доступ до великої інформації про Америку, виданої в Європі до 1750 року. Бібліотека зібрана EBSCO Publishing спільно з бібліотекою Джона Картера Brown Library.

·              Regional Business News база даних містить вичерпні повнотекстові матеріали регіональних видань по бізнесу. Regional Business News охоплює понад 80 регіональних видань з бізнесу з усіх великих міст і сільських районів США.

·              Teacher Reference Centerбаза даних Teacher Reference Center містить покажчик і короткі реферати 280 популярних журналів для викладачів та адміністраторів навчальних закладів.

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook