ПРОФОРІЄНТАЦІЙНИЙ УСПІХ СТУДЕНТКИ 1-го КУРСУ ФАКУЛЬТЕТУ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ ТА УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ ПРОДУКЦІЇ АПК

26 березня 2021 року

  Я, Трохименко Ольга, студентка 1-го курсу факультету харчових технологій та управління якістю продукції АПК хочу розповісти про свій перший результативний досвід в ролі  профорієнтатора.

 

  Не зважаючи на те, що більшість часу ми навчаємося дистанційно, я встигла проникнутися позитивною атмосферою на  нашому факультеті. Мені дуже подобається високий рівень викладання дисциплін, індивідуальний підхід та доброзичливе ставлення викладачів до кожного студента, різні культурно-розважальні та інтелектуальні заходи, що проходять на факультеті.

  З  метою залучення до вступу абітурієнтів на факультет харчових технологій та управління якістю продукції АПК наш куратор, Анастасія  Іванюта залучила нас до профорієнтаційної роботи.

  Я, як староста групи, поставилася до цього завдання дуже відповідально, оскільки розумію, що маю подавати приклад своїм одногрупникам. Відразу почала розповідати своїм шкільним друзям в якому університеті, на якому факультеті я навчаюся,навела їм переваги навчання в НУБіП,  умови проживання і т.д. Потім, запросила їх приєднатися в Zoomі до нашої кураторської години, яка була присвячена актуальності нашої майбутньої професії.

  Анастасія Олександрівна презентувала нам особливості нашої спеціальності, показувала цікаві презентації та відео.