Успіх студентської збірної НУБіП України з важкої атлетики на чемпіонаті м. Києва

23 лютого 2021 року
     20 лютого 2021 року у залі важкої атлетики навчального корпусу № 9 НУБіП України відбувся Чемпіонат м. Києва з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 15 років, 17 років та молоді до 20 років.

Від нашого університету у змаганнях взяло участь 5-ть студентів. Друге місце у категорії до 73 кг з сумою 185 кг (ривок – 80 кг, поштовх – 105 кг) зайняв Анатолій Хропивня (ф-т інформаційних технологій). Такий результат дозволив виконати йому І спортивний розряд з важкої атлетики. У ваговій категорії до 61 кг перше місце посів Станіслав Кощій (ф-т інформаційних технологій) з сумою 124 кг (ривок – 52 кг, поштовх – 72 кг) і виконав ІІІ спортивний розряд. Вадим Дячук (підготовчі курси НУБіП України), який вже являється майстром спорту України і є переможцем Чемпіонатів України з важкої атлетики серед юнаків до 15 і до 17 років, виборов перше місце у ваговій категорії до 89 кг з результатом 275 кг (ривок 125 кг, поштовх – 150 кг). Студент спеціальності «Фізична культура і спорт»Дмитро Нікулін у ваговій категорії до 96 кг посів перше місце з сумою 265 кг (ривок 120 кг, поштовх – 145 кг).

Загалом збірна команда НУБіП України з важкої атлетики посіла перше загальнокомандне місце у чемпіонаті м. Києва.

Вітаємо наших студентів-важкоатлетів з вдалим виступом!

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015