Механіко-технологічний факультет: семінари з наповнення та використання ЕНК

29 січня 2021 року
     Від якості наповнення електронних навчальних курсів та їх функціоналу – залежить рівень дистанційного опанування дисциплін здобувачами вищої освіти. Саме тому, на виконання доручення ректорату, з 20 по 27 січня 2021 року, на механіко-технологічному факультеті відбулись тренінги для НПП про наповнення та використання електронних навчальних курсів на навчально-інформаційному порталі E-learn. Онлайн-заняття з використанням платформи Cisco Webex Meetings проводив відповідальний за впровадження ІКТ на факультеті Віталій Курка.

     На заняттях викладачі механіко-технологічного факультету отримали змістовний матеріал, щодо коректного оформлення та налаштування курсів. Віталій Петрович детально пояснив, як створити візитівку курсу, які ресурси варто використовувати та, як правильно оформити загальну інформацію про курс: програму і структуру, робочу програму, шкалу оцінювання, інформаційні джерела і термінологічний словник.
     Суттєва увага приділена оформленню теоретичного матеріалу та створенню лекцій, як у вигляді ресурсу «книга» і, як альтернативний варіант - у вигляді pdf файлу. Також розглянуто методику створення лабораторних, практичних та самостійних робіт з використанням діяльності «завдання».

     У присутніх, сформувався ряд запитань, особливо, стосовно тем «Діяльність: Тест» та «Журнал оцінок». На всі задані питання, Віталій Петрович давав чіткі та грунтовні відповіді. Після занять викладачі отримали посилання на відеоуроки за розглянутими темами. На кожному занятті, обов’язково, аналізувалися вимоги до складових курсу, у відповідності до яких, здійснюється експертна оцінка ЕНК під час атестації.
     Учасники тренінгу позитивно оцінили отриману можливість підвищення рівня своїх навиків, з оформлення та використання ЕНК.

     Механіко-технологічний факультет висловлює вдячність Віталію Курці за організацію та проведення занять.

 

 

 

Ігор Сівак,
заступник декана механіко-технологічного факультету
з навчальної та виховної роботи
Світлана Потапова,
доцент кафедри механізації тваринництва

 


Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook