Вступ 2020 року

Вступ 2020 року

Спеціальність 205 «Лісове господарство»

Вибірковий блок професійного спрямування «Відтворення лісів та лісових меліорацій»

1. Андреїшин Владислав Олександрович
2. Вергелес Олександр Сергійович
3. Дмитренко Марина Олексіївна
4. Єрмійчук Андрій Миколайович
5. Костенко Олександр Миколайович
6. Костюк Олексій Віталійович
7. Котляр Володимир Ігорович
8. Кузьо Андрій Миколайович
9. Листопад Вадим Сергійович
10. Літвінов Дмитро Костянтинович
11. Макаревич Тарас Миколайович
12. Оліфер Богдан Миколайович
13. Поясник Оксана Мирославівна
14. Романович Андрій Андрійович
15. Селюк Андрій Васильович
16. Сухомлин Юрій Володимирович
17. Тарасюк Володимир Олександрович
18. Фарисей Андрій Сергійович
19. Фесюк Максим Олександрович

 

Вибірковий блок професійного спрямування «Менеджмент лісових ресурсів та лісовпорядкування»

1. Бондар Геннадій Сергійович
2. Данилюк Владислав Петрович
3. Дмитрук Михайло Едуардович
4. Домницький Олександр Валентинович
5. Запорожець Карина Юріївна
6. Конончук Руслан Вікторович
7. Леспух Неоніла Володимирівна
8. Липова Ангеліна Сергіївна
9. Лісовський Олександр Олександрович
10. Панасюк Олеся Андріївна
11. Ратушний Микола Андрійович
12. Цьохла Сергій Васильович
13. Чугай Євгеній Олександрович

 

Вибірковий блок професійного спрямування «Forest Management in Eastern Europe»

1. Міщенко Ігор Ігорович
2. Павлюченко Владислав Андрійович
3. Святко Яків Сергійович
4. Шилін Богдана Сергіївна
5. Тюска Роман Олександрович

 

Вибірковий блок професійного спрямування «Практичне лісівництво та мисливствознавство»

1. Величко Володимир Олександрович
2. Гірич Павло Романович
3. Клівак Роман Олександрович
4. Коломієць Ілля Станіславович
5. Крапівних Олександр Олександрович
6. Кузьмук Катерина Олександрівна
7. Мельничук Назар Юрійович
8. Скляр Віталій Павлович
9. Скумін Василь Олександрович
10. Тосунова Крістіна Джемаліївна
11. Федчик Ярослав Віталійович
 

Вибірковий блок професійного спрямування «Охорона та захист лісу»

1. Гарбар Андрій В`ячеславович
2. Королевський Сергій Вікторович
3. Нестерук Олександр Валентинович
4. Ольховик Микола Анатолійович
5. Онісковець Анатолій Олександрович
6. Опанасенко Віталій Юрійович
 

Спеціальність 206 «Садово-паркове господарство»

Вибірковий блок професійного спрямування «Ландшафтне будівництво»

1. Гунько Олена Олександрівна
2. Гусак Юлія Василівна
3. Ковтун Віра Володимирівна
4. Лук`янчук Вікторія Вікторівна
5. Матвійчук Валерія Леонтіївна
6. Матушевич Ганна Олександрівна
7. Мельничук Василь Васильович
8. Міщук Тетяна Віталіївна
9. Пацьора Наталія Володимирівна
10. Плахотніченко Олена Сергіївна
11. Романь Віталій Михайлович
12. Тягній Катерина Вячеславівна
13. Хоменко Аліна Олександрівна
14. Штерн Марія Борисівна

 

Вибірковий блок професійного спрямування «Ландшафтна архітектура»

1. Андрюшина Євгенія Володимирівна

2. Волощенко Олександра Сергіївна

3. Демченко Дарія Євгеніївна
4. Іващик Уляна Сергіївна
5. Карпенко Єлизавета Олегівна
6. Митяй Владислав Валентинович
7. Міщенко Марина Анатоліївна
8. Мурга Світлана Миколаївна
9. Новачок Наталія Борисівна
10. Ткаченко Маргарита Володимирівна
11. Яценко Наталія Олегівна

 

Спеціальність 187 «Деревообробні та меблеві технології»

1. Касянчук Іван Олександрович
2. Колосвєтов Олександр Євгенійович
3. Михайленко Андрій Миколайович
4. Нечипоренко Богдан Вікторович
5. Палівода Олег Богданович
6. Топчанюк Дмитро Віталійович
7. Цирулик Сергій Анатолійович

 
Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook