Продовження тестового доступу до міжнародних електронних ресурсів

14 березня 2013 року

Шановні користувачі!

Науковій бібліотеці НУБіП України продовжено до 26 квітня 2013 р. тестовий доступ до міжнародної наукометричної бази даних EBSCO PUBLISHING .

 Крім того, відкрито доступ до мультидисциплінарної колекції електронних книг EBSCO eBook Academic Subscription Collection, що містить понад 100 тисяч електронних книг за всіма галузями наукової діяльності. Перелік книжок, що включені в колекцію, можна переглянути  за адресою http://www.ebscohost.com/uploads/ebooks/xls/eBookAcademicWW.xlsx з локальної мережі Університету.

 Доступ до бази даних EBSCO PUBLISHING здійснюється за адресою http://search.ebscohost.com з локальної мережі Університету.

 Додатково також відкрито тестовий доступ до наступних баз даних:

Applied Science & Technology Source є всеосяжною повнотекстовою базою даних, що охоплює весь спектр прикладних наук та інформатики. У ній представлені накопичені знання про традиційні інженерні завдання і достатньо матеріалів для вивчення ділових і соціальних наслідків застосування нових технологій.

 

Education Source є всеосяжним джерелом інформації з питань, що пов'язаниі з освітою. Містить повні тексти більш, ніж 1700 журналів і понад 550 монографій, книг, матеріалів конференцій, звіти, статистичні щорічники, освітні тести, і багато іншого. База є важливим джерелом інформації по науково-дослідним програмам, в освіті студентів та створенні навчальних програм.

 

Humanities Source є неоціненним ресурсом для студентів, науковців, дослідників та викладачів, що цікавляться всіма аспектами гуманітарних наук, літератури, розвиток наукової та творчої думки.

 

Legal Source містить повні тексти з найвідоміших наукових журналів у галузі права і є авторитетним джерелом інформації про поточні дослідження, думки і тенденції в області законодавства.

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook