Гуманітарно-педагогічний факультет 2018 р.в.

Спеціальність 011 «Освітні, педагогічні науки (Педагогіка вищої школи)»

  1. Бондаренко Марина Миколаївна
  2. Борищук Іванна Назарівна
  3. Вітковська Світлана Станіславівна
  4. Гринчук Ірина Олександрівна
  5. Гудилко Марія Анатоліївна
  6. Демченко Наталія Юріївна
  7. Єщенко Богдан Олександрович
  8. Житкевич Оксана Іванівна
  9. Курінна Анастасія Олександрівна
  10. Лола Інна Сергіївна
  11. Лялько Леся Володимирівна
  12. Щербина Марина Григорівна
  13. Зв’ягельський Андрій Сергійович
  14. Марченко Владислав Юрійович
  15. Миколащенко Ірина Євгенівна
  16. Міщенко Аліна Миколаївна
  17. Мотрич Богдан Ярославович
  18. Пекарева Вікторія Володимирівна
  19. Радченко Яна Віталіївна
  20. Сейідов Саргіз Леонардович
  21. Середюк Вікторія Сергіївна
  22. Скочек Олександра Євгенівна
  23. Степанчук Людмила Олександрівна
  24. Титовська Анна Миколаївна
  25. Шимко  Анна Володимирівна

Спеціальність 073 «Менеджмент (Управління навчальним закладом)»

  1. Балас Інна Анатоліївна
  2. Богданьок Вікторія Володимирівна
  3. Бутова Анна Миколаївна
  4. Вєтрова Яна Володимирівна
  5. Головко Анастасія Вадимівна
  6. Камінський Владислав Валерійович
  7. Касілова Світлана Костянтинівна
  8. Козоріз Оксана Сергіївна
  9. Куца Аліна Анатоліївна
  10. Мартовщук Аліна Олександрівна
  11. Паламарчук Тетяна Володимирівна
  12. Рижій Аліна Анатоліївна
  13. Сальвенчук Світлана Сергіївна
  14. Стасюк Анна Володимирівна
  15. Тишенко Анастасія Сергіївна

Спеціальність 035 «Філологія» 

Підгрупа 1 (англійська)

1.    Бондар Вероніка Валеріївна
2.    Верховодова Марія Сергіївна
3.    Власова Анастасія Андріївна
4.    Гетьман Олександр Сергійович
5.    Дячук Катерина Сергіївна
6.    Заман Софія Сергіївна
7.    Зоренко Катерина Олександрівна
8.    Курилко Олена Василівна
9.    Погукай Карина Євгенівна
10.    Саміленко Сергій Олександрович
11.    Сердюк Ніна Валеріївна
12.    Чернов Владислав Сергійович

Підгрупа 2 (німецька)

    1.    Гафурова Тетяна Романівна
    2.    Лагода Анастасія Олександрівна
    3.    Постоловська Інна Олександрівна
    4.    Скокова Марина Сергіївна
    5.    Хвостенко Алла Вікторівна

Спеціальність 231 «Соціальна робота»

1. Аксьонов Максим Сергійович
2. Гомулько Яна Валеріївна
3. Ємець Вікторія Вячеславівна
4. Князєва Марина Олексіївна
5. Ліщук Дмитро Михайлович
6. Осенадзе Антоніна Миколаївна
7. Пузько Анастасія Олександрівна
8. Радзієвська Валерія Володимирівна
9. Рибакова Анастасія Петрівна
10. Химич Марина Віталіївна
11. Шпильова Ірина Іванівна

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook