Засідання комісії з етики та академічної доброчесності в онлайн режимі

15 травня 2020 року
     14 травня 2020 р. в університеті відбулось перше в цьому році засідання комісії з етики та академічної доброчесності в онлайн режимі з використанням платформи Cisco Webex Meeting.

    Нагадаємо, що ця комісія що була створена згідно наказу ректора університету № 871 від 06.08.2018 р. Тож ось уже впродовж двох років члени цієї комісії розглядають та аналізують окремі випадки щодо можливого порушення академічної доброчесності на підставі протоколів аналізу звіту подібності перевірених текстів навчальних видань у програмі Unicheck.

    Під час засідання голова комісії, проректор з навчальної і виховної роботи Сергій Кваша, наголосив на тому, що дотримання академічної доброчесності усіма учасниками освітнього процесу є одним із пріоритетних завдань університету, що направлене на підвищення якості освіти.

    Секретар комісії, Тетяна Кіщак, доповіла про результати перевірки навчальних видань на ознаки плагіату, зазначивши, що станом на 14.05.20 всього перевірено 23 видання, а також представила детальний аналіз 5 навчальних видань науково-педагогічних працівників університету, які, за підсумками детального обговорення, рекомендовано до розгляду навчально-методичною радою університету.

Тетяна Кіщак,
секретар комісії,
директор наукової бібліотеки

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook