"Переваги і недоліки карантину", Ірина Іванець

11 березня 2020 року Кабінет Міністрів України оприлюднив рішення щодо запровадження в Україні карантину з  метою запобігання поширення інфекції коронавірусу COVID-19. Так, починаючи з 12 березня 2020 року було заборонено відвідувати заклади освіти, тому всі студенти перейшли на дистанційну форму навчання. У нашому університеті навчання під час карантину проходить за допомогою навчального порталу НУБіП України Elearn, а також з використанням програм таких, як Zoom meeting, Webex Meet, Viber та за допомогою листування з викладачами електронною поштою.

 

Дистанційне навчання відрізняється від того яке ми можемо здобувати  безпосередньо в стінах університету, звичайно, у ньому є свої переваги та недоліки. На мій погляд, одним з основних недоліків є неможливіть «живого» спілкування, як із студентами так і викладачами. Але, не дивлячись на це за допомогою сучасних технологій навчальний процес проходить цікаво, змістовно, ефективно, викладі надають нам, студентам, весь необхідний матеріал, для опанування вибраної нами професії.

Карантин – це не канікули, тому всі студенти використовують цей час з користю, наполегливо засвоюють викладений матеріал та отримують відповідні результати.

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook