Дистанційне навчання студентів із викладачами кафедри агрохімії та якості продукції рослинництва ім. О.І. Душечкіна

22 березня 2020 року
     В умовах карантину викладачі та студенти продовжують працювати та навчатись дистанційно за допомогою використання навчального порталу НУБіП України, електронних адрес, messenger, груп у соцмережах.

     Перш за все на сайті кафедри дано роз'яснення щодо організації роботи студентів на період карантину, а також розроблені завдання для їх дистанційної роботи. 

     Для більшого поширення інформації і можливості студентів побачити цю інформацію, вона була поширена у групі кафедри у facebook.

     На навчальному порталі НУБіП України https://elearn.nubip.edu.ua/ розміщені електронні навчальні курси кафедри, які містять лекційний і лабораторний матеріал, завдання для самостійної роботи, а також допоміжні відео-матеріали.

     І саме зараз активно використовуються як студентами так і викладачами для ефективної взаємодії.

     До того ж спілкування студентів із викладачами здійснюється черезвикористання електронних адрес і месенджерів. Викладачі прагнуть донести знання якнайкраше, використовуючи різні шляхи, зокрема і аудіозаписи.

     Здійснюється моніторинг якості і стабільності інтернет-зв'язку у студентів для визначення можливості проведення модульних контрольних робіт на навчальному порталі. Хоча результати опитування учасників освітнього процесу не радують.

  

Тож, бажаємо викладачам і студентах якісного і стійкого інтернет-зв'язку, швидшого повернення в аудиторії, адже ніякі сучасні технології не можуть замінити безпосереднього спілкування у тому числі і у навчанні.

І саме головне – всім бути здоровими!

Оксана Тонха,
декан агробіологічного факультету  

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій