Cторінка магістра

МАГІСТРИ 2020 року вступу

 АКІТ-20001м

  1. Бісовецький Данило Тарасович
  2. Болбот Анастасія Ігорівна
  3. Буков Андрій Віталійович
  4. Волочай Сергій Анатолійович
  5. Єжевський Михайло Анатолійович
  6. Кириленко Олександр Олегович
  7. Кисляк Ольга Олегівна
  8. Козловський Юрій Сергійович
  9. Луганський Віталій Дмитрович
  10. Мельнічук Олексій Андрійович
  11. Михайлов Олег Вікторович
  12. Могилко Ганна Андріївна
  13. Падун Денис Андрійович
  14. Савченко Іван Вікторович
  15. Самойленко Владислав Васильович
  16. Скорич Владислав Андрійович
  17. Халюта Андрій Васильович
  18. Хомутов Іван Димитрійович
  19. Чуйко Денис Володимирович
  20. Юрченко Дмитро Олегович

ЕЕЕ-20001м

  1. Бабак Денис Олегович
  2. Галяс Василь Олександрович
  3. Голоюх Богдана Вікторівна
  4. Горбняк Микола Андрійович
  5. Дериволков Володимир Валерійович
  6. Дяченко Роман Григорович
  7. Колода Артем Сергійович
  8. Коробка Олександр Васильович
  9. Кочубей Сергій Анатолійович
  10. Кулик Дмитро Олександрович
  11. Ліпатов Андрій Георгійович
  12. Лобецький Василь Миколайович
  13. Малиш Євген Миколайович
  14. Маринич Андрій Сергійович
  15. Матвєєв Євгеній Олексійович
  16. Нагачевська Олена Василівна
  17. Овчаренко Дмитро Вікторович
  18. Палецький Віталій Володимирович
  19. Пасось Владислав Русланович
  20. Рушин Владислав Володимирович
  21. Скоринчук Андрій Геннадійович
  22. Славинський Андрій Вікторович
  23. Фалалєєв Іван Андрійович
  24. Філоненко Вячеслав Володимирович
  25. Шевченко Олександр Сергійович
  26. Шокун Ярослав Анатолійович

ЕЕЕ-20002м

  1. Бойко Владислав Миколайович
  2. Буренко Назарій Васильович
  3. Васильєв Василь Володимирович
  4. Вороніна Катерина Вікторівна
  5. Голобородько Роман Юрійович
  6. Грабарчук Андрій Борисович
  7. Грушин Андрій Юрійович
  8. Гуртовий Юрій Васильович
  9. Гусятинський Дмитро Олександрович
  10. Державець Максим Віталійович
  11. Дихал Віталій Олександрович
  12. Іваненко Андрій Володимирович
  13. Ковбасинський Віталій Віталійович
  14. Корчинський Андрій Юрійович
  15. Костюк Григорій Вікторович
  16. Макух Катерина Петрівна
  17. Петренко Євгеній Анатолійович
  18. Редько Іван Васильович
  19. Селегень Ярослав Сергійович
  20. Синишин Іван Богданович
  21. Сіряченко Максим Сергійович
  22. Скібчик Павло Юрійович
  23. Скрипка Андрій Васильович
  24. Степаненко Олена Василівна
  25. Тищенко Василь Валентинович

ЕЕЕ-20003м

  1. Барабаш Марина Владиславівна
  2. Бочарніков Іван Валерійович
  3. Віюк Денис Віталійович
  4. Вовчак Віктор Володимирович
  5. Дудка Руслан Юрійович
  6. Дуридівка Андрій Вікторович
  7. Дюбо Євгеній Віталійович
  8. Зайченко Євген Олександрович
  9. Климюк Денис Борисович
  10. Ковальчук Сергій Сергійович
  11. Козій Богдан Володимирович
  12. Кулаковський Олексій Сергійович
  13. Мудрик Юрій Олександрович
  14. Подобайло Микола Олександрович
  15. Салганенко Володимир Олексійович
  16. Саюк Ілля Андрійович
  17. Сєрик Олексій Віталійович
  18. Скоцик Микола Олександрович
  19. Стадніцький Микола Олегович
  20. Тимчик Дмитро Станіславович
  21. Хоменко Владислав Петрович
  22. Хомич Ян Максимович
  23. Христич Анна Романівна
  24. Чорнобай Сергій Вікторович
  25. Шандренко Євгеній Михайлович

 

 

МАГІСТРИ 2019 року вступу

Освітньо–наукова програма

Спеціальність 151 «Автоматизація та комп’ютерно – інтегровані технології»


Магістерська програма «Енергоефективні системи управління біотехнічними об’єктами»

  1. Варакута Андрій Олександрович
  2. Голота Антон Юрійович
  3. Корець Роман Миколайович
  4. Корнієнко Уляна Дмитрівна
  5. Макарук Дмитро Олександрович
  6. Москаленко Андрій Васильович
  7. Рашевський Федір Юрійович
  8. Хмельницький Олександр Олегович
  9. Юрченко Володимир Юрійович
  10. Яковенко Владислав Юрійович

 

Спеціальність 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»


Магістерська програма «Науково – технічні засади електромеханіки»

  1. Афанасьєва Олена Андріївна
  2. Босик Віталій Андрійович
  3. Голік Володимир Олександрович
  4. Горкун Ілля Віталійович
  5. Малінко Даниїл Олександрович
  6. Мосейчук Ольга Олександрівна
  7. Розенгарт Дмитро Олександрович
  8. Середа Олексій Ростиславович
  9. Соловей Ольга Вікторівна
  10. Фейдак Олександр Вікторович


Магістерська програма «Електричні мережі і системи»

  1. Бабкін Олександр Мирославович
  2. Власенко Іван Вячеславович
  3. Гуляш Артем Валерійович
  4. Єрьоменко Євген Вячеславович
  5. Кайденко Юрій Валерійович
  6. Панський Юрій Іванович
  7. Яцько Сергій Володимирович


Магістерська програма «Енергозабезпечення»

  1. Герасимчук Руслан Олександрович         
  2. Стасій Максим Олександрович
  3. Томченко Денис Сергійович

 

Освітньо–професійна програма

Спеціальність 151 «Автоматизація та комп’ютерно – інтегровані технології»


Магістерська програма «Автоматизація та комп’ютерно – інтегровані технології»

  1. Брик Ілона Ігорівна
  2. Єрофєєв Тимофій Денисович
  3. Павленко Костянтин Олександрович
  4. Федорець Євгеній Вячеславович
  5. Щур Юрій Андрійович
  6. Яковенко Юлія Володимирівна

 

Спеціальність 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»


Магістерська програма «Автоматизація технологічних процесів та комп’ютерно – інтегровані системи управління інформаційно – технологічними ресурсами АПК»

  1. Бойко Павло Олександрович
  2. Горбатюк Вадим Володимирович
  3. Гулій Ігор Олександрович
  4. Дмитренко Володимир Олександрович
  5. Майстренко Віталій Олександрович
  6. Михайліченко Євгеній Вікторович
  7. Моісеєнко Олександр Олександрович
  8. Павлик Андрій Миколайович
  9. Рижиков Володимир Олексыйович
  10. Чмих Максим Сергійович


Магістерська програма «Енергоінжиніринг в АПК»

  1. Блищик Богдан Миколайович
  2. Ветушко Богдан Сергійович
  3. Джафаров Рустам Намік огли
  4. Дубина Іван Юрійович
  5. Ковальчук Роман Петрович
  6. Лавренчук Володимир Олександрович
  7. Мартиненко Віталій Русланович
  8. Марченко Ксенія Анатоліївна
  9. Мірошніченко Євгеній Вікторович
  10. Павловський Дмитро Ігорович
  11. Соловей Василь Олександрович
  12. Шпакович Олександр Сергійович

 

Магістерська програма «Електротехніка та електротехнології»

  1. Бондарчук Богдан Миколойович
  2. Гапон Олександр Миколойович
  3. Долинний Руслан Григорович
  4. Клепач Микола Юрійович
  5. Костюченко Олександр Костянтинович
  6. Котеленець Владислав Олександрович
  7. Леляк Олексій Васильович
  8. Марін Єгор Дмитрович
  9. Машкін Дмитрій Анатолійович
  10. Миколов Денис Олександрович
  11. Овсюхно Ярослав Олексійович
  12. Сухотський Микола Юрійович
  13. Цивінський Андрій Олександрович


Магістерська програма «Електричні мережі і системи»

  1. Бондар Андрій Анатолійович
  2. Вітенко Віталій Олегович
  3. Вітрук Вадим Володимирович
  4. Галадей Андрій Іванович
  5. Дайнека  Олександр Сергійович
  6. Денисенко Віталій Олександрович


Магістерська програма «Електротехнічні системи електроспоживання»

  1. Камінська Юлія Романівна
  2. Лупанович Володимир Анатолійович
  3. Намчук Андрій Володимирович
  4. Радей Іван Іванович
  5. Струк Максим Олексійович
  6. Харчун Дмитро Олександрович
  7. Хвостенко Вадим Сергійович 
  8. Яржемський Микола Вікторович


Магістерська програма «Енергозабезпечення»

  1. Бондаренко Геннадій Анатолійович
  2. Бровченко Олександр Валерійович
  3. Воєдило Валерій Миколайович
  4. Глинчак Владислав Володимирович
  5. Заблоцький Ярослав Ігорович
  6. Захаренко Роман Русланович
  7. Нерянов Кирило Віталійович
  8. Осипенко Дмитро Олександрович

 

 

Магістри 2018 року вступу

Освітньо–наукова програма

Спеціальність 151 «Автоматизація та комп’ютерно – інтегровані технології»


Магістерська програма «Енергоефективні системи управління біотехнічними об’єктами»

  1. Гранат Роман Сергійович
  2. Золотухін Антон Володимирович
  3. Іваненко Віктор Іванович
  4. Малик Антон Леонідович
  5. Павлючин Михайло Олександрович
  6. Семушин Дмитро Павлович
  7. Хмара Анатолій Олегович
  8. Шепетун Віктор Сергійович
  9. Юхименко Анна Святославівна

 

Спеціальність 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»


Магістерська програма «Науково – технічні засади електромеханіки»

  1. Бухштаб Олександр Павлович
  2. Вакарчук Ілля Вікторович
  3. Коваль Олексій Анатолійович
  4. Круківська Діана Михайлівна
  5. Померанцев Антон Олександрович
  6. Смоляр Сергій Олександрович


Магістерська програма «Електротехніка та електротехнології»

  1. Коберник Денис Олександрович
  2. Смертюк Василь Богданович
  3. Ярмоленко Богдан Вікторович


Магістерська програма «Світлотехніка та джерела світла»

  1. Компанієць Євгеній Валерійович


Магістерська програма «Електричні мережі і системи»

  1. Горбань Максим Анатолійович


Магістерська програма «Електротехнічні системи електроспоживання»

  1. Ропало Віталій Васильович
  2. Товкун Микола Іванович


Магістерська програма «Енергозабезпечення»

  1. Білозуб Віталій Григорович

 

Освітньо–професійна програма

Спеціальність 151 «Автоматизація та комп’ютерно – інтегровані технології»


Магістерська програма «Автоматизація та комп’ютерно – інтегровані технології»

  1. Дірко Сергій Сергійович
  2. Ковтун Костянтин Віталійович
  3. Логвиненко Сергій Ігорович
  4. Любцов Іван Леонідович 
  5. Мариніч Роман Олександрович
  6. Муляков Денис Олександрович
  7. Охріменко Валентин Васильович
  8. Рахманіна Анастасія Вячеславівна
  9. Сиротюк Владислав Володимировиx

 

Спеціальність 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»


Магістерська програма «Автоматизація технологічних процесів та комп’ютерно – інтегровані системи управління інформаційно – технологічними ресурсами АПК»

  1. Кайс Фаді Гассанович
  2. Красуленко Андрій Володимирович
  3. Мазурчук Павло Миколайович
  4. Якименко Володимир Вікторович


Магістерська програма «Енергоінжиніринг»

  1. Бабак Максим Вадимович
  2. Берташ Андрій Віталійович
  3. Василенко Максим Віталійович
  4. Гонтарук Валентин Русланович
  5. Зінченко Олексій Віталійович
  6. Лагун Олександр Валерійович
  7. Ніца Василь Володимирович
  8. Оржехівський Володимир Борисович
  9. Рахімов Ярослав Ігорович
  10. Скібчик Микола Ігорович


Магістерська програма «Електротехніка та електротехнології»

  1. Білоконенко Сергій Олександрович
  2. Гальчишак Владислав Богданович
  3. Ігнатенко Володимир Олександрович
  4. Кириловець Микола Петрович
  5. Ковальчук Ірина Миколаївна
  6. Макаренко Володимир Анатолійович
  7. Мартиненко Петро Андрійович
  8. Пентий Максим Вікторович
  9. Рудевич Павло Сергійович
  10. Фороща Олег Сергійович
  11. Шахрай Михайло Сергійович
  12. Шкварок Дмитро Ігорович


Магістерська програма «Світлотехніка та джерела світла»

  1. Авраменко Олександр Олександрович
  2. Бак Павло Сергійович
  3. Захлюпаний Олександр Петрович
  4. Кулеша Ігор Вячеславович
  5. Кравченко Денис Олексійович
  6. Піча Андрій Вікторович


Магістерська програма «Електричні мережі і системи»

  1. Бітюков Владислав Ігорович
  2. Едель Євгеній Олександрович
  3. Коваленко Андрій Володимирович
  4. Колесник Василь Васильович
  5. Колесник Роман Васильович
  6. Кондратюк Володимир Миколайович
  7. Несин Андрій Сергійович
  8. Опанасенко Ігор Віталійович
  9. Паламаренко Володимир Сергійович
  10. Чайка Владислав Сергійович
  11. Шклярський Ярослав Олегович
  12. Шовкун Андрій Федорович
  13. Шумяк Дмитро Миколайович


Магістерська програма «Електротехнічні системи електроспоживання»

  1. Гайворонський Дмитро Дмитрович
  2. Горбарчук Віталій Ігорович
  3. Козловський Максим Ігорович
  4. Лісовенко Валентин Анатолійович
  5. Макеев Богдан Миколайович
  6. Максименко Олег Сергійович
  7. Новосад Денис Петрович
  8. Рибалко Ярослав Миколайович
  9. Чернишов Даніїл Олексійович
  10. Якимчук Вадим Ігорович


Магістерська програма «Енергозабезпечення»

  1. Африканов Ярослав Борисович
  2. Гавриленко Сергій Володимирович
  3. Дрозд Сергій Романович
  4. Загоненко Владислав Олександрович
  5. Криволапчук Петро Вікторович
  6. Осипов Володимир Сергійович
  7. Поліщук Олег Анатолійович
  8. Сидоренко Максим Михайлович
  9. Шкарівський Юрій Анатолійович

 

 
Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook