Підсумковий семінар українсько-нідерланського проекту «Технічна допомога у процесі розробки програмних документів з розвитку земельних ресурсів в Україні» (СATAPULD)

14 грудня 2012 року
12.12.2012 року Державний комітет земельних ресурсів України на базі НУБіП України проводив підсумковий семінар українсько-нідерланського проекту «Технічна допомога у процесі розробки програмних документів з розвитку земельних ресурсів в Україні» (СATAPULD).
Під час зустрічі керівництва університету з голландською делегацією обговорювалися питання співробітництва у розробці рекомендацій для Уряду України щодо консолідації земель сільськогосподарського призначення у комплексі з розвитком сільських територій.
Зокрема було підкреслено, що досвід управління земельними ресурсами Нідерландів може стати в нагоді для підготовки регулятивних та законодавчих актів України.
Ректор акад. Мельничук Д.О. підкреслив важливість участі університету в розробці як рекомендацій, так і регулятивної бази.
В рамках цього візиту   ректор НУБіП України академік Д.О. Мельничук був запрошений Послом Королівства Нідерландів в Україні Пітером Ян Волтерсом на робочу вечерю до його резиденції.
Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook