Міжнародний семінар «Університетська культура обох півкуль»

8 листопада 2012 року
У НУБіП України за ініціативи доцента кафедри культурології Т.Ф. Мельничук та підтримки ННЦ культурно-виховної та соціальної роботи відбувся другий семінар «Університетська культура обох півкуль».
Основна його мета - передача студентам досвіду перебування за кордоном. Свої виступи представили доценти А.М.Шиш («Досвід стажування та академічні особливості культури у Пенсільванському університеті»), В.О.Яворська («Досвід стажування та академічні особливості культури у Колорадськомууніверситеті»), студентки Надія Пікулик («Практичне стажування в Нідерландах») і Вікторія Дубчак («Досвід перебування і праці в штаті Маріленд (США)»).
Доповідачі поділилися власним досвідом стажування і академічними особливостями культури в Пенсільванському та Колорадському університетах, а також досвідом перебування та праці в Нідерландах і США.
Сьогодні студенти і випускники вишів мають чудову можливість пройти стажування за кордоном, одночасно удосконаливши знання іноземної мови. Крім роботи і мовної практики, стажисти знайомляться з культурою іншої країни, її звичаями, природою та іншими особливостями. Ніхто із доповідачів не пошкодував про поїздку, що спонукає слухачів задуматись про планування та організацію власного студентського життя.
Інформаційний відділ ННЦ
культурно-виховної та соціальної роботи

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook