Відбулися захисти докторських дисертацій!

19 грудня 2019, 23:53
НУБіП України

    18 грудня на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.004.06 відбувся прилюдний захист дисертації доцента кафедри охорони праці та інженерії середовища Поліщука Віктора Миколайовича на тему: «Теоретичне та експериментальне обґрунтування техніко-технологічної системи виробництва і використання біопалива у сільському господарстві», поданої на здобуття наукового ступеня доктора технічних наук зі спеціальності 05.05.11 «Машини і засоби механізації сільськогосподарського виробництва».

   Науковий консультант – доктор технічних наук, професор Войтюк Валерій Дмитрович, завідувач кафедри технічного сервісу та інженерного менеджменту імені М. П. Момотенка Національного університету біоресурсів і природокористування України Міністерства освіти і науки України.

 

   19 грудня на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.004.06 відбувся прилюдний захист дисертації завідувача кафедри механізації тваринництва Хмельовського Василя Степановича на тему: «Науково-технічне забезпечення інтенсифікації приготування і роздавання кормів рогатій худобі», поданої на здобуття наукового ступеня доктора технічних наук зі спеціальності 05.05.11 «Машини і засоби механізації сільськогосподарського виробництва».


   Науковий консультант – доктор технічних наук, професор Ревенко Іван Іванович, професор кафедри механізації тваринництва Національного університету біоресурсів і природокористування України Міністерства освіти і науки України.

 

      Колектив механіко-технологічного факультету щиро вітає  Віктора Миколайовича та Василя Степановича з успішним захистом дисертації та бажає успіхів у подальшій науковій роботі.

 

Набір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook