«Християнські свята українського народу»

12 жовтня 2012, 11:00
Кримський агропромисловий коледж

Літературно-музична композиція
«Християнські свята українського народу» (до свята Покрови Пресвятої Богородиці 14 жовтня)

12 жовтня 2012 року в коледжі було проведено відкритий виховний захід – літературно-музичну композицію «Християнські свята українського народу» (до свята Покрови Пресвятої Богородиці). Композицію проведено членами мовного гуртка – студентами І та ІІ курсів під керівництвом викладача української мови Вострикової Р. В.
Мета проведення заходу - розкрити значення традицій як національної пам’яті; показати свята у загальнокультурних зв'язках (етнопедагогіка, рідна мова, історія, фольклор, національне світобачення).
У композицію заходу включено цікаву інформацію про найбільші християнські свята українців (виступи) – Покрову, Різдво, Великдень, Трійцю, Спас. Тематично пов’язана була й інформація про гончарне мистецтво в Україні та українські вишиванки. Також продемонстровано кращі рукотворні творчі роботи членів гуртка – глиняні вироби. Створенню піднесеного урочистого настрою сприяли озвучені вірші, пісня на слова В. Симоненка «Лебеді материнства», а також підготовлена членами гуртка українська народна пісня «Ой на горі два дубки».
Виступи про свята чергувалися з показом коротких та цікавих відеосюжетів. Усі елементи заходу озвучено та показано на тлі цікавої тематичної презентації.
 


Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook