День працівників освіти

4 жовтня 2012, 15:00
Кримський агропромисловий коледж \ Актова зала

ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ!

Щоосені після вересневого клопоту ми з нетерпінням чекаємо затишного золотого жовтня, разом з яким приходить і професійне свято – День працівників освіти. У кожного він свій – голосливий і різнобарвний у великому місті, чи спокійний і сердечний у маленькому селі. Але є те, що об’єднує в цей день усю вчительську родину – радість від вітань, хвилювання від щирих слів подяки, а головне – відчуття важливості й потрібності обраної професії.

Це свято не тільки для педагогів, але й для студентів, тому що саме в цей день з’являється можливість віддячити вам за вашу благородну справу.

Саме тому в нашому коледжі є чудова традиція відзначати це свято. У цьому році 4 жовтня в актовій залі коледжу відбувся святковий концерт, присвячений Дню працівників освіти. Студенти, викладачі та співробітники брали активну участь в організації цього свята.

Хочеться відмітити студентів нового прийому, які з великою відповідальністю підійшли до підготовки святкового концерту.
Художньою самодіяльністю до концерту були підготовлені різні види танців та пісень (веселі, молодіжні, ліричні , народні танці, запальний рок-н-ролл, вірші…). Одним із найяскравіших моментів концерту була презентація «Студентські роки працівників коледжу», яка викликала живий інтерес у студентів, тому що кожному з них дуже цікаво побачити, якими були наші улюблені педагоги у свої студентські роки.

Безумовно, святковий концерт залишив яскраві враження в душі кожного глядача.

З днем працівників освіти вітають вас всі студенти Кримського агропромислового коледжу. І бажають вам усього найкращого, а головне – здоров’я і довголіття, щоб ви навчали ще не одне покоління студентів і кожен рік зустрічали своїх випускників з вашими милими усмішками на обличчях, які кожен з них запам'ятає назавжди!


Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook