Навчально-науково-виробничий центр управління земельними ресурсами та екологічної безпеки природокористування

Адреса: 03041, Київ, вул. Героїв Оборони, 15, НУБіП, навч. корп.№3, кімн. 60
Тел: (044) 527-88-89
Факс: (044) 527-84-38 
 
Директор: Киценко Петро Федорович,
к.е.н, доцент
 
Навчально-науково-виробничий центр управління земельними ресурсами та екологічної безпеки природокористування (далі - ННВЦ) є структурним підрозділом Національного університету біоресурсів і природокористування України.
 
ННВЦ створений на підставі рішення вченої ради від 30.08.2011р. (протокол №1) за наказом ректора № 738 від 05.09.2011р.
 
ННВЦ створений з  метою концентрації зусиль у розв’язанні проблем, пов’язаних з раціональним використанням земельних ресурсів та дотриманням екологічної безпеки природокористування згідно законодавства України. Робота ННВЦ спрямована на забезпечення ефективного та раціонального використання земельних ресурсів, якісне і своєчасне переоформлення земельних ділянок, підвищення результативності навчальної роботи, наукових досліджень та впроваджувальної діяльності, підвищення рівня професійної майстерності працівників Центру в сфері природокористування.
 
ННВЦ безпосередньо підпорядковується першому проректору.
 
Основними завданнями ННВЦ є:
1.      Організація контролю за ефективним використанням і охороною земельних ділянок Університету (включаючи його відокремлені підрозділи), підвищенням родючості ґрунтів та їх реадімації, здійсненням землеустрою та моніторингу земель, участь у вирішенні питань, пов’язаних із використанням земельних ресурсів Університету.
2.      Організація реалізації екологічної державної політики у сфері регулювання земельних відносин, охорони та раціонального використання природних ресурсів та їх відходів на територіях НУБіП України.
3.      Забезпечення екологічної безпеки при використанні, збереженні, транспортуванні та утилізації агрохімікатів, паливно-мастильних матеріалів, кормів, зерна, дезинфекції і дератизації складів, відходів тваринництва, ветеринарних препаратів, проведенні фіто- і ветеринарно-санітарних заходів ферм, підприємств, житла, будинків громадського значення тощо.
 
До складу Центру входить:
- відділ земельних ресурсів
- відділ екологічної безпеки природокористування
Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook