Незмінні традиції землевпорядників

15 серпня 2019 року
     Протягом серпня, за щорічною незмінною традицією, студенти першого та другого курсів факультету землевпорядкування, проходять навчальну геодезичну практику на базі Дзвінківського навчально-науково-виробничого центру Боярської ЛДС. Цього року нас 132 студенти.

  

     Впродовж чотирьох тижнів практиканти закріплюють знання здобуті за два семестри. І це дуже важливо, адже саме практичне навчання найкраще допомагає закарбувати матеріал, почутий раніше на лекціях і пройдений на лабораторних заняттях.
     Надзвичайно приємно, що під час польових робіт ми використовуємо сучасні геодезичні прилади та обладнання. Круто й те, що на практиці у Дзвінковому можна ближче познайомитись та попрацювати з ними та в подальшому бути професіоналами, розуміючимися на сучасній техніці й технологіях.

  

     Місце проведення навчальної практики є дуже привабливим і затишним. На базі, як кажуть, "як у Бога за пазухою". Є все, що потрібно для продуктивної роботи та відпочинку. Гуртожиток, їдальня, спортмайданчик, все у користуванні студента. Ввечері поціновувачі граніту науки не марнують свій час, а проводять його за грою в теніс, волейболом, настільними іграми, мафією, або ж дивляться в актовій залі пізнавальні фільми чи захоплюючі футбольні матчі.
     З приводу організації робочого часу і прямих обов'язків студента, тут все теж на високому рівні. Адже коли все так зручно, то хочеться виконувати свою роботу вчасно та якісно. Більш того, на навчальний практиці, між бригадами з'являється здорова конкуренція, і це стимулює нас до продуктивної роботи і кращих результатів. І нам це дуже до вподоби!

     Вже можна з впевненістю заявити, що навчальна практика у Дзвінковому, це прототип майбутньої професійної діяльності землевпорядників та геодезистів. Все що ми виконуємо на практиці стане в нагоді і на роботі. І ми зацікавлені нашим майбутнім вже сьогодні!
     А ще кожен з нас з нетерпінням чекає на "Літню школу із геодезії та землеустрою 2019"!

Тетяна Мазуріна,
студентка 1 курсу факультету землевпорядкування

 

Регіональні навчальні заклади (синій)Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook