Збірна професорсько-викладацького складу НУБіП України – срібні призери Спартакіади Голосіївського району з плавання

8 грудня 2018, 23:17
м.Київ, КНУ ім. Тараса Шевченка

     В кінці робочого тижня відбулися спортивні змагання з плавання в рамках Спартакіади серед збірних команд професорсько-викладацького складу ЗВО, які розташовані на території Голосіївського району міста Києва. Участь в змаганнях взяли 5 збірних команд: Національного університету біоресурсів і природокористування України, Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Національниого університету харчових технологій, Національної академії СБУ, ВПНЗ Київський медичний університет. НУБіП представляли В’ячеслав Крупка (завідувач оздоровчим центром), Ігор Паламарчук (професор кафедри процесів і обладнання переробки продукції АПК), Микола Костенко, Сергій Вербицький, Олена Отрошко і Михайло Матвієнко (кафедра фізичного виховання). Варто зазначити, що В’ячеслав Крупка, капітан нашої команди, є найдосвідченішим учасником змагань, адже має багаторічний досвід моржування та плавання взимку на відкритих водоймах.

     Програма змагань передбачала 4 стилі плавання: 50 м брасом, 50 м вільним стилем, 50 м на спині та естафета 4 по 25 метрів. У загальнокомандному заліку збірна команда НУБіП України посіла ІІ місце, поступившись лише команді КНУ ім. Т. Шевченка та зібравши в своєму активі три золоті медалі, три – срібні і дві бронзові нагороди в особистих заліках. Та найприємнішим здобутком нашої збірної стала срібна нагорода в естафетному запливі 4 по 25 метрів. Наші спортсмени Сергій Вербицький (1 етап), Ігор Паламарчук (2 етап), Михайло Матвієнко (3 етап) та Микола Костенко (4 етап), не зважаючи на втому від попередніх дистанцій, максимально налаштувалися на боротьбу і продемонстрували високий результат. Випередити збірну НУБіП України змогли лише Майстри спорту України з КНУ ім. Т. Шевченкаякі, на відміну від нас, мають свою тренувальну базу.

     ІІІ загальнокомандне місце посіла команда Національної академії Служби безпеки України, ІV місце – команда ПВНЗ «Київський медичний університет» та V місце – команда Національного університету харчових технологій.

Вітаємо учасників змагань та бажаємо ще більше яскравих перемог!

Олена Отрошко,
викладач кафедри фізичного виховання,
гуманітарно-педагогічного факультету 

 

  1.  

 

 
 
Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook