СЕКРЕТИ ДОБРОГО ПИВА ТОРГОВОЇ МАРКИ «ОБОЛОНЬ»

25 жовтня 2018 року

Кафедра рослинництва за допомогою та сприяння деканату агробіологічного факультету провела виїздне заняття зі студентами першого курсу факультету, в черговий раз на базі ПрАТ «Оболонь».

На вході підприємства нас гостинно зустріла менеджер компанії Можчиль Олена, яка сприяла та допомогла в проведенні практичних занять на базі публічного акціонерного товариства «Оболонь».

У навчальному класі нам продемонстрували короткометражний фільм про ПрАТ «Оболонь», яке посідає провідне місце по виготовленню пива у Європі та світу. Також на підприємстві виготовляють безалкогольні тонізуючі прохолоджуючі напої. На підприємстві працює понад 2,5 тисяч людей. Нині 75 % пивного експортує України припадає на ПрАТ «Оболонь». Понад 40 країн світу на п'яти континента знають неповторний смак українських напоїв. Відомо, що основними складовими у виробництві пива є ячмінь та хміль. Студенти у доступній формі мали можливість познайомитись з вимогами підприємства до якості сировини із якої варять пиво. Зокрема, технологи підприємства зазначили негативний вплив надмірного вмісту білку на вихід і якість пива, а викладачі пояснили за рахунок яких агротехнічних заходів можна отримати зерно ячменю придатного до використання у пивоварінні.

Не менш важливу роль у технологічному процесі відіграє і хміль, надаючи пінному напою неповторної гірчинки та смаку. Про особливості вирощування хмелю, що використовують у броварній промисловості, студенти почули від викладачів та агрономів підприємства.

Ячмінний солод для ПрАТ «Оболонь» в Україні готують на підприємствах у Чеміровецькому районі на Хмельниччині, якого повністю вистачає для річної цілодобової безперервної роботи підприємства.