Книга – сенс життя

11 жовтня 2018, 23:27
м. Київ

Сьогодення важко уявити без книг. Саме вони є тією духовною їжею, яку ми споживаємо. Читаючи книги, ми поринаємо ніби у новий світ. Світ, який навчає, зацікавлює, дає корисні поради. Книга – святиня!
У минулу суботу ми, студенти гумнітарно-педагогічного факультету спеціальності «Журналістика» мали змогу побувати в українській книгарні, що спеціалізується на нон-фікшн літературі. І славиться найрізноманітнішим вибором книг. У затишній у крамниці пані Ірина теплою усмішкою зустрічає кожного читача інтелектуальною розмовою, кавою і новинками літератури – це найінтелектуальніше місце на провулку Алли Горської. Це не зовсім помітна будівля, але ввійшовши в середину розумієш – по обгортці судити не можна. Перед нами розкрилася яскрава палітурка книг, які вже вабили до себе.
Нам екскурсію провела Ірина Михайлівна розповіла про книги, які зараз в тренді серед молоді, про переклади українською мовою. Тож найбільшою популярністю користуються книги «Схиблені на вині» Б’янки Боксер, «Навчитися вчитися» Барбари Оклі, «Феномен Instagram» Любові Соболєвої.
Серед розмаїття книг ми знайшли ті, які будуть корисні і для нашої професії «На гачку. Як створити продукт, що чіпляє» Нір Еялі, «Заразливий. Психологія вірусного маркетингу» Йона Бергера та багато інших. Тут можна знайти що завгодно. Від бізнесу та економіки до психології, біології, меморіалів. Ми не змогли не купити там бодай одну книжку. Та найбільшим здивуванням для нас стало те, що у книгарні проводяться тренінги по здоров’ю, які також може відвідати кожен охочий, безкоштовно.
Потрапивши в ту атмосферу, нам зовсім не хотілося покидати її. Вважаємо, це ідеальне місце для збагачення духовного світу не тільки студентів, а й усіх. Кожен повинен відвідати книгарню, оскільки це чудове місце.


Студентки гуманітарно-педагогічного факультету спеціальності «Журналістика»
Діана Харчук та Тетяна Федорчук

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook