МІЖНАРОДНИЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ ФОРУМ У ВП НУБіП УКРАЇНИ "НЕМІШАЇВСЬКИЙ АГРОТЕХНІЧНИЙ КОЛЕДЖ"

27 вересня 2018 року

26 вересня 2018 року у ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж» пройшов Міжнародний науково-практичний форум «Стан і перспективи застосування біотехнологічних методів відтворення у вівчарстві і козівництві. Досвід Канади.».
Організаторами форуму виступили відділення «Технології виробництва та переробки продукції тваринництва», «BODA GENETICS» (Канада), громадська спілка «Вівчарство та козівництво України», ГО «Асоціація козівників України».

В роботі форуму взяли участь понад 20 учасників з України і Канади, серед них Inna Eriksson і Rob Macdonald «BODA GENETICS» (Канада), Василь Стефурак (голова ГО «Асоціація вівчарів»), Якименко Наталія (голова ГО «Асоціація козівників України»), Мар’ян Троцький (голова правління ГС « Вівчарство та козівництво України»), Старикова Лариса (керівник аналітичного центру «Аграрний союз України»), Василь Цвик (голова фермерського господарства «Тетяна 2011»), Якименко Нінель (власник ФГ «Татусеві Кізоньки»), Вишневська Оксана (ДУ НМЦ «Агроосвіта»), а також викладачі відділення ТВППТ, «Ветеринарна медицина» і представники преси фахових видань.
Проведення форуму було присвячене питанням ввезення репродуктивного матеріалу із Канади в Україну, навчання фахівців з репродуктивної біотехнології із залученням іноземного досвіду, сертифікації племінних (генетичних) ресурсів, залучення фермерських господарств України до програми ембріотрансплантації.
Унікальність форуму полягала в тому, що він поєднав такі невід'ємні складові тваринницької галузі, як практику, освіту та бізнес і став поштовхом до розвитку нових ідей у сфері генетики, селекції та репродуктивної біотехнології у вівчарстві та козівництві. Іноземні гості представили практикам і освітянам можливості підвищення продуктивності овець і кіз при застосуванні сучасних генетичних, селекційних та біотехнологічних методів.

 

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook