Переможці змагань серед першокурсників з міні-футболу і паркового волейболу

2 вересня 2018 року
НУБіП України, спортивний комплекс

У неділю 2 вересня 2018 року продовжились змагання серед першокурсників з нагоди свята «День Знань» 1 вересня присвячені Дню фізичної культури і спорту в Україні.

У фінальній частині турніру зійшлись команди, які найбільш успішно виступили у перший день змагань 1 вересня.

У змаганнях з міні-футболу третє місце виборола команда ННІ енергетики, автоматики і енергозбереження, яка у важкому протистоянні з агробіологічним факультетом перемогла з рахунком 3:2. У фінальній грі зійшлися команди факультету аграрного менеджменту та ННІ лісового і садово-паркового господарства, де перемогу та кубок впевнено отримали майбутні менеджери – 2:0.

У змаганнях з волейболу паркового 4х4 переможцями змагань стала команда механіко-технологічного факультету, друге місце – за агробіологічним факультетом, третє місце виборола команда ННІ лісового і садово-паркового господарства.