Ремонтні роботи в розпалі: гуртожиток №6 готується до нового навчального року

18 липня 2018, 10:00

 Гуртожиток – це другий рідний дім для кожного з мешканців. У ньому вони проводять багато часу, перебуваючи в стінах нашого славного університету.

Покращення санітарно-побутових умов проживання в гуртожитку є не лише вимогою сьогодення, а й викликом для кожного, хто опікується благополуччям студентів на місцях, оскільки фінансування даної статті цілком покладається на університет.

Починаючи з прилеглої території гуртожитка, було проведено прибирання, приведення клумб в порядок, фарбування фундаменту, бордюрів і лавочок навколо гуртожитку.

Було зроблено капітальний ремонт вхідного фасаду, де проведено зачистку, шпаклювання, ґрунтування і нанесення штукатурки «Мозаїка», замінено світильник на новий з економ-лампою.

 
Всередині гуртожитку було зроблено наступне: проведено косметичний ремонт кухонь та умивальників, пошліфовано і полаковано паркет в читальному залі, зроблений ремонт ізоляторів та кімнати для заняття спортом.


Також проведено підготовку 30 кімнат для першого курсу: проведено генеральне прибирання, заміна світильників з лампами, поклеєні нові шпалери, пофарбовано батареї теплопостачання, вікна і підлога.


Хоч зараз триває пора канікул, але студентський будівельний загін під керівництвом заст. завідувача гуртожитку Юрія Масаловича, не покладаючи рук, продовжує працювати над проведенням ремонтних робіт в гуртожитку, щоб кожен студент почував себе, як у рідному домі.

Вихователь гуртожитку №6
Т. Савчук

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook