Семінар-тренінг: «Досвід Лісової Служби США з попередження, особистої безпеки та гасіння лісових пожеж у зонах радіоактивного забруднення та перспективи його використання пожежними підрозділами Іванківського району»

14 листопада 2017 року
смт. Іванків, ДП "Іванківський лісгосп"

Співробітниками Регіонального Східноєвропейського центру моніторингу пожеж, Національного університету біоресурсів і природокористування України за підтримки Лісової Служби США було організовано семінар-тренінг з попередження, особистої безпеки та гасіння лісових пожеж у зонах радіоактивного забруднення.

Метою семінару-тренінгу є ознайомлення особового складу пожежних підрозділів відомчої пожежної охорони ДП «Іванківське ЛГ» та регіонального підрозділу ДСНС України у Іванківському районі з сучасним станом пожежної небезпеки у лісах на прикладі України та США, новими технологіями попередження та гасіння пожеж, забезпечення особистої безпеки пожежних, новими законодавчими ініціативами щодо удосконалення міжвідомчої взаємодії під час гасіння великих пожеж та особливостями охорони лісів від пожеж у зонах радіоактивного забруднення. 

Участь у заході взяли лісові пожежні та лісова охорона ДП "Іванківський лісгосп", поежники регіональних підрозділів ДСНС України, представники Державного агентства лісових ресурсів України, Державного спеціалізованого лісозахисного підприємства "Київлісозахист", Київського обласного та по м. Києву управління лісового і мисливського господарства, Національного університету цивільного захисту України.

Семінар-тренінг проходив у вигляді доповідей, дискусій, а також роботи у невеликих групах, щодо проблем охорони лісів від пожеж.

Програма заходу

 

Презентації:

Сергій Зібцев_Досвід Лісової Служби США з попередження, особистої безпеки та гасіння лісових пожеж у зонах радіоактивного забруднення та перспективи його використання пожежними підрозділами Іванківського району

Олександр Сошенський_Система взаємодії під час гасіння лісових пожеж у зоні відчуження, нормативно-правова база

Андрій Лісняк_Попередження та гасіння лісових пожеж. Шляхи удосконалення. / Розробка та використання комп'ютерних тренажерів для підготовки курсантів (студентів)

Василь Гуменюк_Керівництво з реагування на інциденти

 

О. Сошенський - співробітник Регіонального
Східноєвропейського центру моніторингу пожеж

 


Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook