Маленькими кроками РАЗОМ пізнаємо неньку Україну
23 вересня магістри 1-го та 2-го року навчання спеціальності «Біржова діяльність і торгівля» відвідали державний дендрологічний парк Національної академії наук України«Олександрія» у місті Біла Церква, адже студентство мусить не тільки науково та професійно розвиватись, а ще й духовно, соціально.
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u205/bc-1.jpg)
Сама ідея поїхати за межі Києва дуже сподобалась групі, не дивлячись на відстань та погоду, адже саме такі заходи завжди зближують колектив, дають можливість відкритись кожному всесторонньо.
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u205/bc-2.jpg)
Для деяких студентів такий захід був першим упродовж всього навчання в університеті. Важливою умовою, що впливає на атмосферу та мікроклімат у серединні академічної групи, є взаємність та порозуміння, що залежать саме від куратора та викладачів, які певною мірою мають стимулювати своїх студентів до саморозвитку через подорожі, екскурсії, спільні заходи, що проходять як в межах так і поза межами ВУЗу.
![](https://nubip.edu.ua/sites/default/files/u205/bc-3.jpg)
Усі залишилися задоволеними та приємно здивованими теплим прийомом старовинного парку. Особливу подяку хочемо висловити Людмилі Василівні Філіпович за надзвичайно пізнавальну розповідь про перлину садово-паркового мистецтва. Сподіваємося, що подібні заходи сприятимуть формуванню високоінтелектуальної особистості та допоможуть розвинути високий рівень громадської свідомості і суспільної культури студентської молоді.