АГРОХІМІКИ ПРОВЕЛИ МІЖНАРОДНИЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР «АГРОХІМСЕРВІС У СУЧАСНИХ ТЕХНОЛОГІЯХ»

3 липня 2017 року

30 червня кафедра агрохімії та якості продукції рослинництва ім. О.І. Душечкіна Національного університету біоресурсів і природокористування України спільно із ТОВ «Біотех ЛТД», ДП «Агроцентр Єврохім-Україна». компаніями «Avgust» і «Euralis» провели Міжнародний науково-практичний семінар «Агрохімсервіс у сучасних технологіях». Цей захід відвідали представники агробізнесу, освіти, преси та телебачення загальною кількістю понад 100 чоловік. Крім того, учасниками стали й іноземні представники.

 

Семінар розпочався із огляду полів пшениці озимої, ріпаку, сої, соняшника, кукурудзи на зерно, який проводили доцент Ілля Марчук та Володимир Забалуєв, випускник агробіологічного факультету, а нині менеджер ДП «Агроцентр ЄвроХім-Україна».

Організатори розкрили секрети технології вирощування цих культур, особливу увагу звернувши на систему застосування добрив та захисту рослин, а також на насінництво.

      

На теоретичній сесії професор Анатолій Бикін розкрив теоретичні аспекти живлення сільськогосподарських культур.


Доцент Ілля Марчук зробив огляд нових продуктів ДП «Агроцентр ЄвроХім-Україна» та особливості їх застосування.

 

Випускник агробіологічного факультету кафедри агрохімії та якості продукції рослинництва ім. О.І. Душечкіна Сергій Харусь, який зараз є спеціалістом по мікродобривах у ДП «Агроцентр ЄвроХім-Україна» звернув увагу присутніх на роль водорозчинних мікродобрив як сучасної складової агрохімсервісу рослинництва. Крім того, учасники семінару дізнались про новинки серед стимуляторів росту та засобів захисту рослин.