Профорієнтація в коледжах!

1 грудня 2016 року

      1 грудня 2016 року доцент кафедри садівництва НУБіП України Мазур Б. М. та в. о. завідувач кафедри овочівництва НУБіП України Федосій І. О. провели профорієнтаційну роботу з студентами відокремленого підрозділу НУБіП України «Боярський коледж екології і природних ресурсів».

    Під час зустрічі Мазур Б. М. і Федосій І. О. ознайомили майбутніх абітурієнтів щодо перспектив навчання в НУБіП України. Надали інформацію про спеціальності, які можна здобути, навчаючись на базі університету, особливо на агробіологічному факультеті, де здійснюється підготовка висококваліфікованих фахівців. Розповіли про спеціальність «Садівництво та виноградарство». Студентів зацікавила розповідь про навчальну, культурно-масову роботу, спортивне життя студентів та стажування за кордоном.     

      Ставлячи запитання, випускники коледжу намагались більше дізнатись про фах, який вони можуть отримати під час навчання в НУБіП України, переваги випускників університету на ринку праці та місця їхнього майбутнього працевлаштування.

 

     Сподіваємось, що наші слухачі, студенти Боярського коледжу - це майбутні абітурієнти університету, котрі покликані професією садівника, овочівника і виноградаря.

Доценти Мазур Б. М. і Федосій І. О.

Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook